Neden ID Cooling öneriyorum?

Hava soğutma ürünlerinden çok sıvı soğutma ürünlerini merak ediyorum. Zira 650-700 TL seviyesinde 240mm modelleri alınabiliyor. Elinize sağlık bu arada.

22.5 dBA.
22.5-23.5 falan olduğunu gördüm ama sallamak istemedim. Teşekkürler. Şu pompalarına ben de bakacağım. Zoomflow 360 XT modeli bana Gamepower Skadi ve Segotep'i andırdı. Skadi zaten Segotep'den kopyala yapıştır yapmış da ID Cooling'i merak ettim.

1619112939032.png

1619112984546.png

1619113016628.png

22.5-23.5 falan olduğunu gördüm ama sallamak istemedim. Teşekkürler. Şu pompalarına ben de bakacağım. Zoomflow 360 XT modeli bana Gamepower Skadi ve Segotep'i andırdı. Skadi zaten Segotep'den kopyala yapıştır yapmış da ID Cooling'i merak ettim.
ZoomFlow 240X modeli H100i Platinum ile yarışıyor. Fiyatının da 800 TL olduğunu düşünürsek gideri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AuraFlow X 240 modelini de Tom'sHardware'in incelemiş olması lazım.

Üst seviye OC yapacaksanız SE-207-XT önerebilirim bu listedeki ürünlerden. Sıvı soğutma istiyorum dersen ID Cooling'ın 240mm sıvı soğutmaları gelecek Gelbura.com'a, oradan bakabilirsin.

ID Cooling'ten farklı marka olarak Raijintek'in 2 adet sıvı soğutması ve Deep Cool'un 240mm'likleri var.

Üst seviye OC yapacaksanız SE-207-XT önerebilirim bu listedeki ürünlerden. Sıvı soğutma istiyorum dersen ID Cooling'ın 240mm sıvı soğutmaları gelecek Gelbura.com'a, oradan bakabilirsin.

ID Cooling'ten farklı marka olarak Raijintek'in 2 adet sıvı soğutması ve Deep Cool'un 240mm'likleri var.

OC için bazı hava soğutucular, sıvı soğutuculardan daha iyi diyorlar aslında. Darklfash'ın sıvı soğutucusunu almayı düşündüm ama onun yerine hava soğutucu al daha iyi olur demişti bir arkadaş.

OC için bazı hava soğutucular, sıvı soğutuculardan daha iyi diyorlar aslında.
SE-207-XT onlardan birisi. Kasanıza sığıyorsa öneririm. Bu soğutucunun en dişli 240mm rakibi LF-240.

Geri
Yukarı