Neden iş bilgisayarlarında Apple tercih ediliyor?

Sistem yonetimi kolay, UI cok daha anlasilir ve basit, windows'dan cok daha guvenilir, uzaktan erisim konusunda yoneticileri hic zora kosmayan, eger gerekli permission'lar (izinler) varsa kullanici yonetimini cok daha kolay hale getiren bir isletim sistemi. Ayrica donanim olarak da windows cihazlardan cok daha fazla guvenilir. O yuzden biz sirketce (yaklasik 600 kisi) sadece Macbook Pro kullaniyoruz.

Sistem yonetimi kolay, UI cok daha anlasilir ve basit, windows'dan cok daha guvenilir, uzaktan erisim konusunda yoneticileri hic zora kosmayan, eger gerekli permission'lar (izinler) varsa kullanici yonetimini cok daha kolay hale getiren bir isletim sistemi. Ayrica donanim olarak da windows cihazlardan cok daha fazla guvenilir. O yuzden biz sirketce (yaklasik 600 kisi) sadece Macbook Pro kullaniyoruz.
Hocam ayıptır sorması hangi şirkette çalışıyorsunuz? İstemiyorsanız görmezden gelebilirsiniz.

Çok iyi özetlemişsiniz. İnsanlar sistemin düzgün çalışmasına ayıracağı vakti işine ayırmak istiyor doğal olarak.

MacBook donanım tarafında sevmesem de macOS bence çok iyi bir işletim sistemi :).

Hatta ilk denememde Hackintosh yapacağım. @Recep Baltaş'ın izinden :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı