Neden iyi Valorant oynayamıyorum?

Virtaxx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, antrenman moduna girdiğim zaman zor modda iyi derece yapıyorum. Ayrıca deathmatch girdiğim zamanda hep birinci oluyorum. Yani aimden yana bir sıkıntım yok ancak unranked/ranked oyunlarda istemsiz olarak sürekli feedliyorum. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim?

Merhaba, antrenman moduna girdiğim zaman zor modda iyi derece yapıyorum. Ayrıca deathmatch girdiğim zamanda hep birinci oluyorum. Yani aimden yana bir sıkıntım yok ancak unranked/ranked oyunlarda istemsiz olarak sürekli feedliyorum. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim?
Hocam bir sürü etken var smurflerden tut da takım oyunu bilmemek maç anındaki psikolojin takıma gelen adamlar falan filan moralinizi bozmayın keyif almaya bakın kafanızı da yormayın bence.

Stres yapıyor olabilirsin. Yapmıyorum diyorsan da, farkında olmadan yapıyorsundur. Oyun oynarken odaklanmak için duygularımızı gizleriz. Biz bile fark etmeyiz. Bileğinin rahat yerleştirdiğinden emin ol ve evde seni rahatsız edecek unsurları görmezden gel veya kaldır. Ailen yüzünden stres yapıyorsan onlarla konuşup anlayış göstermelerini isteyebilirsin.

Derecesiz ve dereceli maçlar takım oyuna üzerine kurulu. Tek başına dünya birincisi olsan da takım oyunu olmadıkça hiçbir şey yapamazsın. Ayrıca yetenek bilgisi ve kullanımının pek iyi olmamasından da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı