Neden James Donkey SSD alınmamalı?

Fidan Samet

Decapat
Forumda gezerken bu SSD'nin kötü olduğunu söyleyen çok kişi gördüm. Sebebi nedir bilenler varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilindik bir marka olmadığı için böyle. Ben 4 ay JD120 kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Malzeme kalitesi anlamında pek iyi değil mesela metal kasa değil plastik kasa :)

Forum arama çubuğuna James Donkey SSD sorunu yazarsanız fazlasıyla konu görebilirsiniz.

Arama çubuğuna "SSD sorunu" yazıp yalnızca başlıklarda aratarak da markası JD olan olmayan tüm SSD sorunlarını görebilirsiniz. Satın almamış ama çoğunluğa uyarak marka kötüleyen birçok kişinin mesajı mevcut forumda. Örneğin ben "SSD sorunu" yazıp arattığımda JD dışındaki birçok markanın konusuyla karşılaşıyorum. 🙂

6-7 aydır 11 yıllık dizüstü bilgisayarımda sorunsuzca kullanıyorum. Metal kasa olmuş ne olmamış ne sanki dağa bayıra götürüyoruz. Plastik malzeme daha çok ısıyı dağıtıyor. Bilgisayarın içine takıyoruz ve bitiyor. Bahane olmamalı bu kasa işi. Ama en nihayetinde kaliteli bilinen bir marka değil. F/P olabilir ama SSD sürprizlerle gelir. Adata diye diye bir hal oluyorduk. SU650 model SSD'lerin yarısı cortladı sosyalde.

"X marka SSD sorunu" yazın. X yerine Adata, Crucial, SanDisk, Samsung, vs. hepsini sırayla yazıp bakın. Hepsini geçelim, "Samsung SSD sorunu" yazın. İnsanların sorun yaşamadığı hiçbir marka yok. Kimsenin sorun yaşamadığı bir marka/model varsa söyleyin onu kullanalım.

"X marka SSD sorunu" yazın. X yerine Adata, Crucial, SanDisk, Samsung, vs. hepsini sırayla yazıp bakın. Hepsini geçelim, "Samsung SSD sorunu" yazın. İnsanların sorun yaşamadığı hiçbir marka yok. Kimsenin sorun yaşamadığı bir marka/model varsa söyleyin onu kullanalım.
Katılıyorum. Sonuçta sikayetyok.com diye bir adres yok. Kimse ben bunu aldım çok memnunum diye konu açmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı