Neden kimse beni sevmiyor?

Ambeon

Decapat
Yer
mersin pozcu
Daha fazla  
Bu olayı anlatıcak tek bir kişim bile olmadığı için gecenin bu saatinde üzgünlük ile sizlere anlatıyorum. Arkadaşlar, ben bir kızdan hoşlanmaya başladım. İlk defa yaşadım bu duyguları. Tipimde görünüşümde konuşmamda duruşumda zekamda hiçbir problem yokken neden kimse beni sevmiyor? Ben dünden beridir sadece düşünüyorum. Hani bunu anlatacak bir arkadaşım bile yok. Destek olacak sözde olanlar var ama onlar halimi hatrımı bile sormazlar. Ben sormazsam hepsi benim telefonumu Discord'umu her şeyimi biliyor. Hepsini kapattın 1 günlüğüne olur da birisi belki beni merak eder diye kimse beni merak etmiyor. Arkadaşlar istemiyorum artık yaşamak. Ben de diğer insanlar gibi sevgilisiyle anı yapmak arkadaşlarıyla sohbet etmek, gülmek, anı edinmek istiyorum. Ben hep böyle oldum böyle kalacağım galiba. Buraya kadar okuduysanız ve zamanınızı aldıysam gerçekten özür diliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkanizda koskoca Technopat sakinleri var hocam. Zamaninizi kiz ile harcamayin. Forum sizi eglendirecek.

Sizi tanımak gerek.
Bir arkadaşınız olsun öz olsun. Dostun olsun. Corona olmasa idi okulda kaynasin derdim tabi okula gidiyor musunuz bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkanizda koskoca Technopat sakinleri var hocam. Zamaninizi kiz ile harcamayin. Forum sizi eglendirecek.
Ben sizin Real yüzünüzü görmedikten sonra, Real arkadas kadar zevk veremez.

Ergenlik psikolojisi, kendine çok yukleniyorsun.

Seni tanımıyorum, tanımadığım için nasıl bir insan olduğunu bilmediğim için, yorum yapmam doğru olmaz açıkçası.

Bu olayı anlatıcak tek bir kişim bile olmadığı için gecenin bu saatinde üzgünlük ile sizlere anlatıyorum. Arkadaşlar, ben bir kızdan hoşlanmaya başladım. İlk defa yaşadım bu duyguları. Tipimde görünüşümde konuşmamda duruşumda zekamda hiçbir problem yokken neden kimse beni sevmiyor? Ben dünden beridir sadece düşünüyorum. Hani bunu anlatacak bir arkadaşım bile yok. Destek olacak sözde olanlar var ama onlar halimi hatrımı bile sormazlar. Ben sormazsam hepsi benim telefonumu Discord'umu her şeyimi biliyor. Hepsini kapattın 1 günlüğüne olur da birisi belki beni merak eder diye kimse beni merak etmiyor. Arkadaşlar istemiyorum artık yaşamak. Ben de diğer insanlar gibi sevgilisiyle anı yapmak arkadaşlarıyla sohbet etmek, gülmek, anı edinmek istiyorum. Ben hep böyle oldum böyle kalacağım galiba. Buraya kadar okuduysanız ve zamanınızı aldıysam gerçekten özür diliyorum, teşekkürler.

Herkes gibi gülmek falan demişsinizde, size doğruyu söyleyeyim, bu forumda bir sürü sorunu olan kişi var benim bile.
Kimse mutlu değildir, sadece mutlu görünürler, hiçbir zaman sadece iyi şeyler yaşanmaz.
1 günlüğüne gittiğin zaman tabii ki kimse merak etmez, işi vardır diye sallamazlar. (aman 1 ay falan deneme)
Kimse başkasının derdini dinlemez, herkes anlatmak ister, buyüzden derdini bir hayvana anlat. Hayvanlar zeki canlılardır, sahibi üzgün olunca onu mutlu etmeye çabalarlar. (kedimden biliyorum)
Bir de ailen dışında kimse sana destek olmaz, herkesin hayatı var, herkes gider aile kalır derler.
Bir de (gene bir de) kızlar senden hoşlanmıyorsa normal, çünkü çoğunun burnu havada, sallama onları. (zor biliyorum, ama bir kız yüzünden kendini eritecek kadar düşme)
Son tavsiye ise sadece anı yaşa.
(İnşallah yardımcı olabilmiştir)

Başkaşının sevgisine bakma her sevgi bir gün bitebilir kendini sev mutlu olmaya çalış diycek başka sözüm yok yolun açık olsun şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı