Neden korsan oyun ile orijinal oyun arasında bu kadar fark var?

Değil. Çünkü becerememişsiniz.

Günümüzde güncelleme gönderiyorlar. CD/DVD zamanı kolay kolay yapamıyorlardı, o yüzden oyunlar düzgün çıkıyordu. Şimdi kıran adamlar sabah akşam her güncelleme ile uğraşmıyor. Öyle bir fark var.

Yine de kırıldığı andaki oyunla birebir aynı deneyimi size sunmalı.

DRM olmayan oyunlar birebir aynı olur mesela. Yeterince DRM yoksa kurulumu bile aynı. Satın almanız sadece dosyayı indirmenizi sağlıyor.

Hangisi daha iyi değişebiliyor oyundan oyuna. Mesela Left 4 Dead 2'yi Steam'den almadan önce crackli oynanıştım sorunsuz çalışıyordu.

Ama Steam'den orijinali ilk oynadığımda campiagn'in girişinde çöküyordu. 1 saat falan uğraştım, korsan sürümde fullediğim bir ayarı en düşüğe almam lazımmış.

Oyunun aynı sürümüydü bu arada.

Hangisi daha iyi değişebiliyor oyundan oyuna. Mesela Left 4 Dead 2'yi Steam'den almadan önce crackli oynanıştım sorunsuz çalışıyordu.

Ama Steam'den orijinali ilk oynadığımda campiagn'in girişinde çöküyordu. 1 saat falan uğraştım, korsan sürümde fullediğim bir ayarı en düşüğe almam lazımmış.

Oyunun aynı sürümüydü bu arada.
Korsan oyun övmek istemiyorum fakat düzgün, güvenilir ve bilinmiş ekipler var crack yapan. Paramın yetmediği oyunları bazen oralardan indirdiğim oluyor. Hiç de bir problem yaşamıyorum. Bazı oyunlarda da orijinal oyundan daha yüksek FPS alınabiliyor. O oyunlar oyun kırılmasın diye denuvo kullanıyor ve orijinal oyunda olması gerekenden daha az FPS alınıyor. Oyun kırıldığında ise denuvo ortadan kalkmış oluyor ve daha yüksek FPS alınıyor.

Hocam güvenilebilir, işinin ehli sitelerde böyle sorunlar çok nadir oluyor. Lütfen kimin upload ettiği belli olmayan upload sitelerinden yönlendirilmeden indirmeyin.

Geri
Yukarı