Neden Monster tercih edilmiyor?

Oynadığınız oyuna veya kullandığınız programa performans dışındaki plastikten geliyorsa alınmaz, yok performans içindeki ramden işlemciden ekran kartından geliyorsa alınır. Gerisi şehir efsanesi.

Monster = Tofaş

Ekran Resmi 2023-05-16 11.27.27.png

Arkadaşlar laptop önerilerine baktım hiç kimse Monster önermiyor fakat aynı özellikle bilgisayarlara göre daha ucuz olmasına rağmen veya benmi yanlış biliyorum aydınlatır mısınız?
Ekte görünen cihaz alınır mı sizce? Alınmaz ise neden buna karşılık alternatif önerir misiniz? Teşekkürler.

Kronik sorunlar - Mavi ekran sorunları - leğen plastiği kasa - her şeye format at diyen müşteri hizmetleri - bir şeyi çözemeyen teknik servis

Arkadaşlar laptop önerilerine baktım hiç kimse Monster önermiyor fakat aynı özellikle bilgisayarlara göre daha ucuz olmasına rağmen veya benmi yanlış biliyorum aydınlatır mısınız?
Ekte görünen cihaz alınır mı sizce? Alınmaz ise neden buna karşılık alternatif önerir misiniz? Teşekkürler.

Millet çünkü evinde Ferrari motor sesi duymak istemiyor.

Eskiden rakip olarak Victor Gaming vardı ve o zamanlar rekabet olduğu için az ama öz ürün çıkartıyordu Victor Gaming kapanınca piyasada tek oldular, tek olunca da kalite bayağı çok düştü. O yüzden bilgisayar hakkında az biraz bilgisi olanlar tarafından artık tercih edilmiyor. :)

Eskiden rakip olarak victor Gaming vardı ve o zamanlar rekabet olduğu için az ama öz ürün çıkartıyordu victor Gaming kapanınca piyasada tek oldular, tek olunca da kalite bayağı çok düştü. O yüzden bilgisayar hakkında az biraz bilgisi olanlar tarafından artık tercih edilmiyor. :)

Alanlar da genelde kendini avutmak için yoo sadece Abra kötü falan diyorlar ya patlıyorum gülmekten. Metroda otobüste görünce Monster çantalı birisi direk diyorum yazık keşke bilgisayar bilgisi olsa da parasını çöpe atmasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
@edvinas0
Konuya gelen cevapları oku ve biraz düşün. Bu ne yazmış? Dediğin zaman bilgili ve bilgisiz kişileri direkt olarak ayırt edebilirsin. Böylece yanlış yönlendirme olmaz. En sağlam mı onu bilemem ama teknoloji konusunda iyi bir forum burası lakin yanıtlayanlar insan her türlü saçma şey çıkabilir.
Misal bilgili kişilerin verdiği cevaplar;

Monster toplam 3 kasa tipi kullanıyor, Clevo, Tongfang ve MSI olarak. Yeni bir kasaya geçmediler diye biliyorum. Clevo kasa kalitesiz ve ısınma sorunları ile gündemde. Tongfang ve MSI kasaları F/P olduğu sürece gayet alınabilir.

Monster Tulpar serisinin güncelleri haricinde alınmamalı bence de. Abra'lar ve eski sürüm Tulpar'ların malzeme kaliteleri vasat altı. Semruk serisini hiç kullanmadım o yüzden yorum yok :)

Oynadığınız oyuna veya kullandığınız programa performans dışındaki plastikten geliyorsa alınmaz, yok performans içindeki RAM'den işlemciden ekran kartından geliyorsa alınır. Gerisi şehir efsanesi.

Bilgisiz kişilerin verdiği cevapları yazmama lüzum yok konu amacından sapar kendin okuyunca saçmalayanları kolaylıkla ayırt edebilirsin.
5 yıl Monster laptop kullanmış biri olarak benim sana cevabım Tulpar T7 model kesinlikle alınır, güzel cihazdır lakin Abra A5 uzak durulması gereken bir cihazdır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tulpar sorunsuz alabilirsin. Abra'lar alınmaz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı