Monster neden tercih edilmiyor?

Hocam F/P dediğiniz her türlü açıdan "yeterli" seviyede bulunmasıdır. Dediğim gibi kendim kullandım ve malzeme açısından yetersizdi ve ekrandan bahsetmiyorum bile, cindirella girls şarkısı çalarmış gibi renk değiştiriyordu. Bukalemun olmuştu artık.

Yeni ürünler öyle değil.

Şu an az önce Monster Tulpar T5 21.1.4 modeli laptop geldi gayet güzel şık bir tasarımlı klavyeyi beğenmedim pek fazla sanki tuşların özerine sticker yapıştırlımış gibiydi malzeme kalitesi güzel o kadar da olmasa da iyi plastik gerçektende.

8100tlye 15.6 inch gtx1650ti i5 10200h 512gb m2 ssd 120hz ekranlı 8gb ramli monster bulmuştum buradaki yorumları teker teker okudum moralim bozuldu :( değmez mi sizce. mühendislik öğrencisiyim. uzun süre tekrar bilgisayar alamayacağım. tavisyeniz varsa çok sevinirim.

8100tlye 15.6 inch gtx1650ti i5 10200h 512gb m2 ssd 120hz ekranlı 8gb ramli monster bulmuştum buradaki yorumları teker teker okudum moralim bozuldu :( değmez mi sizce. mühendislik öğrencisiyim. uzun süre tekrar bilgisayar alamayacağım. tavisyeniz varsa çok sevinirim.
Çok oyun oynanmayacaksa alınır ama hayır beklemeyin çok.

Son düzenleme:
Yorumlar açık , benim de arkadaşın var daha 1 haftalıkken başladı ağır sdd sorunları galiba bad sector var. Ayrıca babalarının hatrına vermiyorlar bilgisayarı bi dünya para basıyorsunuz o paraya hatta daha ucuza bile bulursunuz o özellikleri. Foruma yeni konu açın monstere para yedirmeyin.

Çok oyun oynanmayacaksa alınır ama hayır beklemeyin çok.

Oyun oynamayacağım ama mühendislik programları ve yazılımla ilgileniyorum. Ryzen 5 4600H işlemci mi önerirsiniz hayır beklenilecek bir cihazda? 1650 Ti ile 1650 arasında çok fark var mıdır?

Yorumlar açık, benim de arkadaşın var daha 1 haftalıkken başladı ağır SSD sorunları galiba bad sector var. Ayrıca babalarının hatrına vermiyorlar bilgisayarı bir dünya para basıyorsunuz o paraya hatta daha ucuza bile bulursunuz o özellikleri. Foruma yeni konu açın Monster'e para yedirmeyin.

Bilgisizlikten dolayı maalesef çok güzel fırsatları kaçırdım. :( SSD'de bad sector olduğunu ilk defa sizden duyuyorum.

Oyun oynamayacağım ama mühendislik programları ve yazılımla ilgileniyorum. Ryzen 5 4600H işlemci mi önerirsiniz hayır beklenilecek bir cihazda? 1650 Ti ile 1650 arasında çok fark var mıdır?

Bilgisizlikten dolayı maalesef çok güzel fırsatları kaçırdım. :( SSD'de bad sector olduğunu ilk defa sizden duyuyorum.
Ne var malesef bilmiyorum arkadaş test yapmayı da garantiye göndermeyi de reddetti , ama pc aynı bad sectör hddlerde olduğu gibi ağır ağır açılıyor , yanıt vermiyor , tepki süreleri çok uzun. Fakat içinde herhangi bir hdd yok sadece 0.5tb ssd var. Ayrıca onu temizleyince ve arka plandaki çalışan ufak uygulamaları kapatınca normale döndü ama bu dönüş bir kaç haftalık oldu. Belki sorun işlemcidedir , belkide ramde. Farketmez değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı