Neden Orjinal Oyun Kullanmalıyız?

Doğrusu bu ben 14 yaşındayım biriktirip alıyorum. Herkes yapabilir bence benim gibi.

Orası öyle de sinemaya geziye filan harcamak daha tatlı geliyor :) Zaten birkaç ücretsiz veya lisanslı oyun dışında oynamıyorum şu aralar. Bazı oyunları indirip yarım saat oynayıp siliyorum. Bastion gibi uzun süre korsan oynadığım oyunları da indirime girince almaya çalışıyorum.

Arkadaşlar şu 6 dolara GTA 4'ü nasıl aldınız? Sonuçta internetten satın alsanız da indirmeniz gerekmiyor mu?

Eskisi gibi kaliteli oyunlar veya yapımlar bulmak zorlaştı bu korsan işi yüzünden... demek bana yetmiyor, sadece ileride tekrar tekrar oynayabileceğim oyunları satın almayı düşünüyorum, daha önce "Kutulu" olarak paralar dökerek aldığım oyunların kutularından çıkan pek çok güzel şey vardı - posterler, hikaye veya olay kitapları, hepsi farklı bir keyifti ama şimdi plastik bir kutudaki dvd'ye para vermek yerine Steam efendi "2050 yılında bile oynamanızı sağlayacak virtualware'ler sağlayacağız" dediği an alırım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı