Neden PC toplamak yerine GeForce Now kullanmıyorsunuz?

183206

Megapat
Makaleler
1
GeForce Now şu anda yıllığı 700 TL'ye denk geliyor. Millet neden sistemlere 15 bin TL vermek yerine GeForce Now kullanmıyor? 15 bin TL'ye şu anki fiyatlara göre 21.5 yıl GeForce Now kullanabilirsiniz.
15 bin TL'lik bilgisayari 21 yıl kullanamazsınız ki. GeForce Now da sonuçta RTX açıkken 60 FPS veriyor.

GeForce NOW şu anda yıllığı 700 TL'ye denk geliyor. Millet neden sistemlere 15 bin TL vermek yerine GeForce NOW kullanmıyor? 15 bin TL'ye şu anki fiyatlara göre 21.5 yıl GeForce NOW kullanabilirsiniz.
15 bin TL'lik bilgisayari 21 yıl kullanamazsınız ki. GeForce NOW da sonuçta RTX açıkken 60 FPS veriyor.

Sen sadece oyun açısından bakmışsın. Ve internetinin iyi olması gerekiyor

Günlük işlerimi karşılayacak bir PC'm var o yüzden GeForce NOW kullanmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. (tabii internetinizde iyiyse) yakında sektörün tamamının bulut tabanlı oyun oynamaya geçeceğini herkes tahmin edebiliyordur. Ayrıca Bu saatten sonra oyun için PC toplamayı kesinlikle düşünmüyorum.

Günlük işlerimi karşılayacak bir PC'm var o yüzden GeForce NOW kullanmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. (tabii internetinizde iyiyse) yakında sektörün tamamının bulut tabanlı oyun oynamaya geçeceğini herkes tahmin edebiliyordur.

Bence alakası yok, sektör bulut sistemine falan geçmeyecek. Bulut sistemi PC toplamaya parası yetmeyenlerin kullandığı bir geçici oyun aracıdır.

Geri
Yukarı