Neden PlayStation 4?

sistemtoplma

Hectopat
Daha fazla  
Neden Playstation ?
Neden Xbox ?
2 gündür kendimi yiyorum ikisi de beni ikna edemedi :D
Playstation özel oyunları ve fiyatları, Xbox Game Pass + EA Access + 6 Teraflop falan :D
(Ayrıca bir PC sahibiyim, upgrade derdi ve zırt pırt çıkan sorunlar için konsol almayı düşünüyorum.)

Ps4 exclusive oyun için bulunmaz nimet. Şu an 2.el oyunları pahalıda değil ve takasla 100-150₺ ye 2-3 veya daha fazla oyun oynama imkanın var. Türkiye'de daha çok tutulduğu için oyun bolluğu var. Türkçe oyun çıkıyor. Normal Xboxa göre biraz daha gücü iyi ama pek farketmiyo diyolar. Xbox one x pahalı geldi bana. Psn plus üyeliği ile güzel oyunlar geliyordu bu ay olmadı tabi. God of war, uncharted serisi, the last of us, spiderman, days gone, detroit:become human gibi oyunlar için bile alınır. Alıp satması daha kolay. Kolu bence güzel xbox kolunda hiç oynamadım ama xbox kolu daha iyi diyolar. Türkiye'de xbox cafe görmedim tutulmuyor burda pek. Fanboyum xbox ı sevemedim bi türlü kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı