Neden profilimize yazı yazamıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu vallahi haksız ceza diyenler konu açıyor, özel ismi küçük yazıp provokasyon yaratayım diye haksız diyor. Gelmeyin bu oyunlara ya. Yapıyor yapıyor, haksız diyor.
Moderatörler verdikleri uyarının neden olduğunu her gün uzun uzun açıklamak zorunda kalıyorlar. Suçu moderatörlerde aramak yerine kendinize baksanız?

@Samotne Ciasteczka ve @Kemânkeş-'in yediği "moderatörün yorumuna ifade bırakma" cezasından bahsediyorum.
Onlardan haberim yok, ifade kısıltmayı 1-2 defa kullandım. Mesajlarını da incelemedim, haksızsa konu açmışlardır.
Moderatörler verdikleri uyarının neden olduğunu her gün uzun uzun açıklamak zorunda kalıyorlar. Suçu moderatörlerde aramak yerine kendinize baksanız?
Bakıyorum hocam ben zaten (!)

5 dakikalığına anime izliyordum, neler oluyor. Niye etiketlendim, XD?

Bence profile mesaj yazalım, ancak malum forumda çok yanlış işlere kullanıldığını gördüm.

Onlardan haberim yok, ifade kısıltmayı 1-2 defa kullandım. Mesajlarını da incelemedim, haksızsa konu açmışlardır.
Ben konu açmam. Ceza vermişseniz, eyvallah. Saygı duyarım. Haksızdı, ama olsun.

Olayı kısaca özetlemek gerekirse:
Bir konuda moderatörün yorumuna "hahaha" ifadesi bırakıyorlar, sonucunda ceza yiyorlar.

Sebebi ise "moderatörün yorumunun ona göre komik olmaması"

Neyin komik olup olmadığına onlar mı karar veriyor yani?

Benim komik olmadığını düşündüğüm yorumuma birisi "hahaha" ifadesi bırakırsa ceza yiyecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı