Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Şu an Akakçe'de 2.200 TL olan Redmi Note 8 yerine neden Realme 6 alınmıyor AnTuTu'da vurup kırıyor Xiaomi Redmi Note 9'u da yiyor 282.000 AnTuTu puanı ile.

Hocam ailecek Samsung kullanıyoruz dediğim gibi ama sadece adı var markanın daha bir aylık A10 arayüzde bile kasıyor sağa sola kaydıramıyorsun 10 GB boş yeri olan telefonu. Bende A20 var telefonu aldıktan tam 1 yıl sonra yavaşlatırlar. Telefon internette sitelerde kaydırılmıyor bile çok kastığından, hem de bu telefonlar sırf markalı diye birkaç 100 lira daha fazlaya satılıyor farklı markaların telefonlarından.
10gb yer boş olması birşeyi değiştirmez içerisindeki 2 uygulama birbiriyle ters düşüp kaffana göre diyolarsa yanlış uygulama kombininden ne şarjın dayanır ne akıcı bir arayüzün olur
Para var da biz mi iPhone almadık? 😀
Biz de para var sanki sene sonunu bekliyorum artık. 😜
Şu an Akakçe'de 2.200 TL olan Redmi Note 8 yerine neden Realme 6 alınmıyor AnTuTu'da vurup kırıyor Xiaomi Redmi Note 9'u da yiyor 282.000 AnTuTu puanı ile.
M-A-N-T-I-K-L-I

Bence huawei alın 3 yıldır huawei p9 lite 2017 kullanıcısıyım pubg vs oyun oynarken hiç kasmıyor ve ısınmıyor. motosiklette giderken cebimden düştü ekran kırık bir şeklilde 2.5 yıl kullandım sonra servise batarya sıkıntısından yolladım ekran kasa ve batarya 315 tl ye değişip geldi telefon sıfır aldığım gibi oldu bi 3 yıl daha gider tek hatası 16 gb hafızası var o kadar.
yağmur yağarken biri aradığında açıp normal bir şekilde kullanıyorum suyla alıp veremediği yok (babam y7 aldı birkere yağmurda çıkarttı telefonu üst hoparlörü cırlıyor)
nokia 1100 eskiden devrin ihtiyacını karşılayan bir telefondu bence p9 da bu devrin ihtiyacını karşılayan bir telefon
Bence huawei alın 3 yıldır huawei p9 lite 2017 kullanıcısıyım pubg vs oyun oynarken hiç kasmıyor ve ısınmıyor. motosiklette giderken cebimden düştü ekran kırık bir şeklilde 2.5 yıl kullandım sonra servise batarya sıkıntısından yolladım ekran kasa ve batarya 315 tl ye değişip geldi telefon sıfır aldığım gibi oldu bi 3 yıl daha gider tek hatası 16 gb hafızası var o kadar.
yağmur yağarken biri aradığında açıp normal bir şekilde kullanıyorum suyla alıp veremediği yok (babam y7 aldı birkere yağmurda çıkarttı telefonu üst hoparlörü cırlıyor)
nokia 1100 eskiden devrin ihtiyacını karşılayan bir telefondu bence p9 da bu devrin ihtiyacını karşılayan bir telefon

Açıklamak istediğimi şeyi söylemişsiniz hocam. Aynı paralara daha kaliteli ve daha iyi arayüze sahip cihazlar varken Redmi cihazlar mükemmel diye savunmanın ya da bağırmanın anlamı yok. Android sevmem ama Realme UI gayet basit ve stabil bence.

Bir şeyi bilmeden, kesinlikle konuşmam. Redmi Note 7'yi, 1 yıl önce, popülerken, sırf denemek için aldım ve 1 gün sonra, kaldırıp bir köşeye attım. Sim kartsız ve o tarihten beri kullanmıyorum. ROM o kadar çok SPY içeriyor ki, cihaz Çin'e bilgi göndermekten, doğru düzgün çalışamıyor bile. Almayın, aldırmayın. Çöp dağının en tepesi, Everestidir.. Xiaomi'yi de biliyorum , o da böyle çöptür. Hepsinin ROM'u spy ve reklam yüklü. Alınmayacak telefon. Almayın..

Yeni konular

Geri
Yukarı