Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

O reklamları kapatabilirsiniz arkadaşlar. Küçük Google araması ile "önerileri kapat" sekmelerini bulabilirsiniz. Bir çok arkadaşıma yaptım sorun yok.
Miui 12'de Tema uygulamasına girişte çıkıyor. Ayrıca duvar kağıtları bölümünde canlı duvar kağıdı indirmek isterken reklam çıkıyor. Bunu nasıl kapatıyoruz? Google araması ile ulaştığım çözümleri yıllar önce yapmıştım.

11 aydır Redmi Note 8 32 GB kullanan biri olarak söylüyorum, kesinlikle alın.
Ben hiçbir problemini görmedim, hele şarj konusunda yüzümü çok güldürüyor.
Geçen telefonu 5 gün boyunca şarja takmadığımı hatırlıyorum, o derece iyi o konu bakımından yani.
Kamerası vesairede gayet iyi, kasma vesaire yazıyor başlıkta herhangi bir kasma problemini henüz yaşamadım, yaşayanı vardır belki ama bana denk gelmedi.
Kısacası diğer telefon markalarına oranla fiyat performans açısından gayet yeterli, tavsiyemdir :)

11 aydır Redmi Note 8 32 GB kullanan biri olarak söylüyorum, kesinlikle alın.
Ben hiçbir problemini görmedim, hele şarj konusunda yüzümü çok güldürüyor.
Geçen telefonu 5 gün boyunca şarja takmadığımı hatırlıyorum, o derece iyi o konu bakımından yani.
Kamerası vesairede gayet iyi, kasma vesaire yazıyor başlıkta herhangi bir kasma problemini henüz yaşamadım, yaşayanı vardır belki ama bana denk gelmedi.
Kısacası diğer telefon markalarına oranla fiyat performans açısından gayet yeterli, tavsiyemdir :)
Eskiden alınabilirdi çünkü 1.500TL gibi bir fiyatı vardı ancak şimdi baktığında, 2500 lira gibi bir fiyatı var. Bu telefonu alana kadar oppo, Realme, Samsung -orta segment telefonları- alınabilir.

Samsung 3 büyük güncelleme desteği veriyor. Nasıl güncelleme gelmiyor? Ayrıca çorap değiştir gibi çorap çıkarıyorlar ne demek?

Çıkarıyorlar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı