Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Hocam bir sorum var Redmi Note 8 Pro hakkında ben bu telefonu almayı planlıyorum çevremde telefonu kullanan çok insan var ve hiçbiri olumsuz yorum yapmadı sizce alınmalımı yoksa sizin dediğiniz gibi Redmi telefon alınmamılı mı?
Geçen senenin telefonunu alırsan güncelleme konusunda sorun yaşarsın. Şu konuya bakabilirsin.

Bu demek oluyor ki Android 10'dan sonra Android güncellemesi almayacak.

Ancak Android güncellemesi almasın sorun olmaz diyorsan ve fiyatına göre iyi buluyorsan tercih edebilirsin. Ama ilerleyen dönemde diğer telefonlar android 11 güncelleme aldığında senin telefonun 1 senede eskimiş gibi hissedebilirsin.

Çevremde bir telefonu kullanıp memnun olan çok kişi varsa açıkçası internetteki yorumları pek kaale almamayı tercih ederim. Sonuçta bu telefon 2019 Ağustosunda çıkmış. Muhtemelen birçok kişi 1 senedir kullanıyor.

Sanki bana da Redmi Note 8 Note 9 serisine göre daha sorunsuzmuş gibi geliyor. Bilemiyorum. Yanlış bir hissiyatta olabilir.

Şu an indirimde 64 GB'lık modeli 2.859 TL Hepsiburada.

128 GB modeli ise 3.096 TL ile Amazondan alınabiliyor.

Ancak dediğim gibi iyi de olsa güncelleme almaması problem olabilir. Peki bunun yerine ne alalım diyorsan güzel soru olur bu :) P40 Lite desen herkes tercih etmiyor google olmamasından dolayı. Yüklense bile epey meşakkatli olabilir.

Realme 6 8 GB olan belki tercih edilebilir. Ekranı hızlı şarjı ve 90 HZ ekran tazelemesi ile.

Gerçi Hepsiburada stokları bitince Realme'nin fiyatları da yükseldi. 128 GB olan 3245 TL.

O zaman da biraz daha verip Poco X3'mü alınsa acaba diyoruz yani 3500 civarlarında.

Yani işler karışık anlayacağın :)

Geçen senenin telefonunu alırsan güncelleme konusunda sorun yaşarsın. Şu konuya bakabilirsin.

Bu demek oluyor ki Android 10'dan sonra Android güncellemesi almayacak.

Ancak Android güncellemesi almasın sorun olmaz diyorsan ve fiyatına göre iyi buluyorsan tercih edebilirsin. Ama ilerleyen dönemde diğer telefonlar Android 11 güncelleme aldığında senin telefonun 1 senede eskimiş gibi hissedebilirsin.

Çevremde bir telefonu kullanıp memnun olan çok kişi varsa açıkçası internetteki yorumları pek kaale almamayı tercih ederim. Sonuçta bu telefon 2019 Ağustos'unda çıkmış. Muhtemelen birçok kişi 1 senedir kullanıyor.

Sanki bana da Redmi Note 8 Note 9 serisine göre daha sorunsuzmuş gibi geliyor. Bilemiyorum. Yanlış bir hissiyatta olabilir.

Şu an indirimde 64 GB'lık modeli 2.859 TL Hepsiburada.

128 GB modeli ise 3.096 TL ile Amazon'dan alınabiliyor.

Ancak dediğim gibi iyi de olsa güncelleme almaması problem olabilir. Peki bunun yerine ne alalım diyorsan güzel soru olur bu :) P40 Lite desen herkes tercih etmiyor Google olmamasından dolayı. Yüklense bile epey meşakkatli olabilir.

Realme 6 8 GB olan belki tercih edilebilir. Ekranı hızlı şarjı ve 90 Hz ekran tazelemesi ile.

Gerçi Hepsiburada stokları bitince Realme'nin fiyatları da yükseldi. 128 GB olan 3245 TL.

O zaman da biraz daha verip Poco X3'mü alınsa acaba diyoruz yani 3500 civarlarında.

Yani işler karışık anlayacağın :)

Poco X3 en güncel telefonsa neden alınmasın:D.

Geri
Yukarı