Neden Sahibinden.com'dan Bilgisayar Alınmamalı

Beyaz Sakal

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Oyun odaklı bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem 1500-1700 arası. İstedıgım performanslı bir bılgısayara bu butçe yetmez. O yuzden ıkıncı ele yoneldım. Şimdi size aşşada bi kaç bilgisayar linki atıcam. Aralarından bana tavsiye ve nedenini yazarsanız sevinirim.

Bilgisayarı baya zorlayacam. Nasıl mı ? 3-5 online oyun açık kalcak. Bu oyunlar zaten grafikleri baya yüksek. Ayrıca 2 3 normal oyun, Battlefield 4 felan malum GTA 5 de geliyor, ona da hazır olsun isterim. Halihazırda 4x2 kingston 1600 MHz Hyperx RAM'im ve 25o GB 7200 RPM Seagate Barracuda harddisk'imde var. Tavsiye etceklerinizdeki RAM'i satıp ekran kartına da yatırabılırım. Ekran kartı da tavsıye edebilirsiniz. Özellikle 1 numaradaki bilgisayarı alıp ekran kartı alsam işimi görür mü? Yazım hatalarım olduysa kusura bakmayın. Bilgisayarı hemen alıcam. Bu yuzden tavsıyelerı özenle yazarsanız çok memnun olurum arkadaşlar. Saygılar sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilanlara bakinca ne kadar sacma sistemleri ne kadar sacma fiyatlara sattiklarini anlamis oldum... Neredeyse hepsinin ekran kartlari eski ve gucsuz (Hepsine bakamadim). Fiyatlari yuksek geldi bana. Yani bunlardan birisini alirsaniz bir de ekran karti almak zorunda kalacaksiniz. Ona gore dusunun.

Nisan 2014'ten beri üyesiniz ve Sosyal'de hiçbir şey, ama hiçbir şey almamışsınız. 17 tane Türkçe cezanız vardı ve halen daha Türkçenizde en ufak bir düzelme yok. Size 3 ay uzaklaştırma verdim. Bu sürede Sahibinden.com gibi yerlerde satılan PC'lerin nasıl fahiş fiyatlara satıldığını öğrenin, Türkçenizi geliştirin, burada bir YouTube kanalımız var, videoları izleyin ve bilgi edinin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı