Neden Sony sevmiyorsunuz?

7 yıl Sony Xperia Z3 compact kullandım, on numara telefondu. Ekranı bölgesel hassasiyet kaybettiği için başka bir telefon aldım. Fakat Sony'nin yeni telefonları güzel. Bir dahaki sefere muhtemelen Sony alabilirim.

Sony kötü ürün yapmaz mı? M5 aldım anakartı gitti, Z5'e geçtim telefon alev alıyordu, üstüne bir de uygulama çökmeleri iki telefonda da.

Sony telefonları görünüm açısından çok beğeniyorum fakat beceremedi. Millete kamera verip, onlardan daha kötü ürün sunuyordu. Son zamanda da kötü özellikler koyup dünya fiyat çekmesi entarasan, değişik bir kafa yaşıyor şu an firma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Z5'in alev almasının sebebi Snapdragon 810 kullanmasıydı, bu işlemciyi kullanan her telefon bu sorunu yaşamıştı. Galiba doğru hatırlıyorsam Lumia 950XL farklı bir soğutma tasarımı deneyip bu işlemciyi dizginlemeyi başarmıştı, benim için 810, Qualcomm'un yaptığı en kötü işlemcidir.

Keşke gelsede alsam etraf dandik Çin telefonlarıyla doldu 2 kaliteli marka kaldı sadece Apple ve Samsung ben tercihimi Apple'dan yana kullandım Sony olsa düşünmeden Sony alırdım.

Sony PS2 daha öğlen oynadım. Yarın DVD-R alıp internetten oyun yükleyeceğim ve oynamaya devamke. Bu arada 12 yıllık PS2.

Sony kötü ürün yapmaz mı? M5 aldım anakartı gitti, Z5'e geçtim telefon alev alıyordu, üstüne bir de uygulama çökmeleri iki telefonda da.

Sony telefonları görünüm açısından çok beğeniyorum fakat beceremedi. Millete kamera verip, onlardan daha kötü ürün sunuyordu. Son zamanda da kötü özellikler koyup dünya fiyat çekmesi entarasan, değişik bir kafa yaşıyor şu an firma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orada dur bakalım Z5 kullanıyorum Max 60 derece oluyor yani evet ısınıyor ama üstüne çıkmıyor, şu zamana kadar 1 kere bile uygulama çökme sorunu yaşamadım.
Sony nasıl sevilmiyor? Gayet de seviliyor aslında.

Sürü psikolojisi işte, 1 kişi çerçeve dedi şimdi sayısız kişi çerçeve diyor ama iPhone 6 çerçevesini görmüyorlar.

Geri
Yukarı