Kılıçdaroğlu'nu neden sevmiyorsunuz?

20 yıl boyunca seçilip her gün başarısız olmaktansa hiç seçilmeyip başarısız olup olmayacağını görememiş olmak daha iyidir. Bu farkı anlayabildiğin ve kendini geliştirip yaşında büyüdüğü zaman gelip tartışırsın bu konuları. Keza sana fikrini soranda yok ki açıklama yapıyorsun.😅

Aynen kankam. 2 ay sonra görüşürüz.

Bak kardeşim öncelikle algı zaten var ve kimsenin fazla oy vermeyeceği için istenmiyor ve bunu bir kenara bırakalım, Erdoğan'dan bir farkını göremiyorum koltuk sevdalısı bir tipe benziyor, çok saçmalığı var, yani aylardır her yerde Mansur Yavaş diye bağıran halkı duymamazlıktan gelip hala kendini adaylığa koyan adamdan ne bekliyorsun hedefi Türkiye'nin geleceği olsa zaten mansuru çıkartmıştı çoktan ve zaten bu seçim Erdoğan alacak %5 oy farkla az çok, adam geçem seçim %53 almış dehşet bir rakam adamın zaten %30 kemik kitlesi var %8 daha göçmen ve diğer ak parti seçmenleri bu adam çok rahat zaten gene görecek %38 gibi rakamları olmadı iş karıştıracak ufak rakamlarla olsa, adam o kadar rahat ki 14 Mayıs'ta bir çakalım diyor resmen 😀, kaldı ki biz bu adama Mansur Yavaş'la karşı çıkmaya çalışıyorduk kazanırız diye şimdi kendini koydu bakalım ne halt yiyecek tek gerçek muharrem incedir.

Bana hiç öyle gelmiyor nedense. Buna nasıl kanaat getirdiysen artık 😂
Gözümle. CHP sözcüleri de öyle. Mesela İmamoğlu ile Yavaş itici değil. Baykal'ın tipinden çok hoşnut olmasam da tam CHP'li tipi var adamda. Bir şeyler yapacak potansiyel o adamda vardı.

İnsanların özellikle gençlerin kafasına kazanamaz, liderlik vasfı yok, 20 seçim kaybetmiş tarzı algı oyunlarıyla bir ton şey yerleştirdiler sizde bunlara inanıp gidiyorsunuz egonuzuda dahil edip KK'ya oy yok diye sağda solda atıp tutuyorsunuz. Ama unuttuğunuz bir şey var bu son şansımız olabilir. Tipinden dolayı oy vermem diyenlere de Allah akıl fikir versin diyorum.

Atatürk'ün partisinin böyle bir adamın başkanlığında olması gerçekten üzücü. Neden sevmediğimize gelirsek zibilyon tane şey söyleyebilirim.

•HDP'ye destek verem adamdan lider olmaz, CB hiç olmaz.
•Aynı Erdoğan gibi eski kuşak siyasetçilerinden, yeniliklere ayak uyduramamış birisi. Bilim, teknoloji vs. ile ilgili adam akıllı vaat'i yok.
•Dış siyasetten ve devlet çıkarlarından anladığını sanmıyorum. Örnek maalesef Azerbaycan yardım ettik demesi.
•Kendi vekilinin Atatürk'e dersim katliamcısı demesi.
•S400 meselesi (kim bize saldıracak..)

Daha sayabilirim, en basit ve bilindik örnekleri verdim.

Merhaba hiçbir siyasi görüşüm yok. Malum parti olmasın yeter diyorum sadece. Ama kılıçdaroğlunu çoğu kişi sevmiyor ve dalga geçiyor sebebi nedir?

Kendisi ateist ve Amerika tarafından yönetilen yalancı ve akla ne gelirse o var öyle söyleyeyim gösteriş için atatürkçüyüm diye gezinirler bir de asıl o koyuyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı