Neden Sosyal artık aktif değil?

Birincisi, çoklu hesap kullanımı yasak. İkincisi, üye olmadan kullandıysa bile böyle bir yorum yapması saçma. Çünkü foruma bir katkı sağlamayan bir kullanıcı daima aktiflik adına hiçbir avantaj sağlamaz.

Hocam çifte hesabın yasak olduğunu biliyorum ama belki eski e-posta hesabını kaybetti ve yeni e-posta hesabı ile sosyal hesabı açtı. Yani arkadaş yalan söylemiş de olabilir fakat bunu bilemeyiz, dolayısıyla yalan söylediğini ima etmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

En büyük sebebi okulların açık olması. Ayrıca açtığın konulara baktım ve biraz bilgi ve araştırma gerekiyor. Örneğin fan konun. Fanlarının nasıl bağlandığı, anakartının kaç fan slotu olduğu, varsa fan çoklayıcın, fanların hangi modda çalıştığı vs uğraştırıcı olduğundan dolayı kişiler yorum yapmak istemiyor olabilir. Ancak madem cevapsız kalmış, bakıp yanıtlıyorum şimdi.

Yaşım 14 boyum 1.52. 31 yaşında boyum ne kadar olur?

1646062903610.png

Benim burada olma amacım yeni bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerimi başkalarına aktararak bilgilerimi tazelemek. Son zamanlarda hiç yeni bir şeyler öğrenemiyorum. Aslında gayet aktif bir forum burası ama bilgili arkadaşlar çoğunlukla terk etti.

Herkese selam öncelikle,
Gördüğüm şu ki 1-1.5 yıl önceki aktifliği yarısı bile yok. Bir konu açıyorum cevap veren yok. Konuşulan konu yok. Bu şekilde olmasının belli bir sebebi var mı?

Forumun yaş ortalaması düşük olduğu için öyle. Okula gidiyor millet. Yaşı büyük olanlar da haliyle çalışıyor veya çeşitli sebeplerden dolayı forumu bırakmış kişiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı