Neden Sürekli Türklere Irkçılık Yapılıyor?

Ermeni bir öğrenci olarak okula gittiğinizi düşünün, okulda size her türlü hakaret ediyorlar, yerden yere vuruyorlar...
Böyle bir şey yok. Lisede iki tane yarı Ermeni (biri yarı Türk yarı Ermeni, diğeri yarı Kürt yarı Ermeni) arkadaşım vardı bir kişi bile onlara kötü söz edip zorbalık yapmadı.

Ermeniler Türkiye'nin her bir yerinde rahatça yaşayabilirken Ermenistan'da Türklere yapmadıklarını bırakmıyorlar. Ruhi Çenet'in Ermenistan ziyareti videosunu izleyebilirsin.

Türkiye'de binlerce Ermeni yaşıyor ve hiç kimse onlara saldırmıyor. İstanbul Sarıyer'de yaşıyorum, burada kiliseler var Ermenileri'de görüyorum kimse bir şey demiyor. Ama git Ermenistan'a ben türküm de adamın bir yerlerinden kan alırlar kan. Kebab denilen arkadaş gelmiş hala Ermenileri savunuyor. Çok savunmak istiyorsan yürü Ermenistan'a orada savun. Forumda olduğum için fazla konuşamadım. Ama o arkadaş Discord verirse seve seve konuşurum.
Niye ki, fikrim değişince milliyetim de mi değişmiş oluyor?

Evet dostum, hiçbir şey vermeden Ermenileri trenle çöle yolladım. Nereden anladın?
Sivillere saldırıyorum. Tecavüz edilince Rusya abimden yardım istiyorum nereden anladın?
Dünya'dan yardım istiyorum ama yardım gelmeyince ağlıyorum zırlıyorum nereden anladın ha? Evet dostum sana soruyorum nereden anladın?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı