Neden Technopat'ta bazı markalar önerilmiyor?

Hocam sizinle aynı düşündüm. @282742 hocamda bilgili ve sevdiğim bir üye. Kendi kendime o kalitesiz ürünleri nasıl savunuyor diye düşündüm. Konuya girince jeton düştü. Elinize sağlık.
Zaten böyle bilgili bir üyenin böyle bir soru sorması garip gelmişti bana. Düşündüğüm şey olmadı iyi ki. : D

Bir ürün ve marka Amazon.com/.de/.co.uk, Newegg vb. satılıyorsa tercih edilir. Kronik sorunlu olsa dahi o markanın Amerika ve Avrupa pazarına girecek cesareti var demektir. Çünkü orada ürün çöpse sponsorluk parasını alıp 1-2 tane öven yer dışında 50 tanesi yerin dibine gömer.

Şu markaları internette aradığında zaten bulduğun sonuçların %90'ı Türkiye'den. İçinde süt bile olmayan dondurmaların satıldığı bir ülkede de bu isimsiz elektronik aletlere ne kadar bel bağlayabilirsin?

Hocam Gamepower Türkiye dışında gamemax diye geçiyor.
dark-freezer-x128-dkccx128-z.jpg

TeoriV2-106713_large.jpg

Şaka gibi ama değil :D.

Hocam Gamepower Türkiye dışında gamemax diye geçiyor.

Biraz araştırdım, çoğu kişi Reddit'te bu markaya güvenmiyor ve güvenilir yerlerin test etmediğini söylüyor. Kimileri Amazon yorumlarına sahte falan demiş pek çözemedim. Açıkçası bilindik markalar varken güç kaynaklarını pek tercih etmezdim, özellikle kasalarının vasatın altında olduğu biliniyorken. Belki zamanla biraz daha kendilerini kanıtlarlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dediğim gibi hocam Gamepower yurtdışında gamemax diye geçiyor. İkisi de aynı marka.

Biraz araştırdım, çoğu kişi Reddit'te bu markaya güvenmiyor. Kimileri Amazon yorumlarına sahte falan demiş pek çözemedim. Açıkçası bilindik markalar varken güç kaynaklarını pek tercih etmezdim, özellikle kasalarının vasatın altında olduğu biliniyorken. Belki zamanla biraz daha kendilerini kanıtlarlar.

e.

Teknoloji biraz da şans işi aslında.Hadron psu kullanıyorum çok fazla elektrik gitti geldi bu zamanlar arttı fakat hala sağlam.Tabi ki hadron önermiyorum bende en yakın zamanda değişeceğim.Teknoloji şans işidir.

Ne kadar iyi patladıklarını mı?

Artık duruma göre bakacağız. Gerçi bu etiketin vurulduğu tüm ürünlere bakınca ortalama bir Aliexpress kalitesinden fazlasını göremiyorum. Fiyat olarak da avantajlı değiller. Bilmiyorum bu markanın ürünlerini kullanmak için çekilişten falan kazanmak lazım sanırım. Çünkü para vereceksen o skalada çok fazla alternatif var.

Geri
Yukarı