Neden teknoloji ürünü üretemiyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne boş yaptınız @Sharpei Avcısı . Artık burda siyaset yapmayın veya partilere dalga geçip gönderme yapmayın. Burası teknoloji formu. Sizin siyaset yapmanız için daha iyi forumlar ve Facebook sayfaları var bilmem anlatabildim mi! Tecnhopat kurallarının 32. maddesine bakın. Bu şahıslar hala neden ban yemiyor ben onu anlamıyorum. Ve aynen öyle Murat hocam ama cümleniz şöyle olmalıydı. "Siz anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz!"

Son kez söylüyorum ve heceliyorum. Artık bur-da si-ya-set yap-ma-YIN.

Herkes konuşmuş, yorumlarını belirtmiş, iyi hoş ama hala üretemiyoruz. Bilmem anlatabildim mi...
Üretebiliriz de, sen şöyle buyur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama şu da var. Bir araba kazası geçirdin. Feci yaralısın. Bacak fonksiyonlarını çalıştıramayacak haldesin. Hoşaf iç kendine gel!

Şikayet etmek yerine nasıl düzeltebilirim deseydik şimdi daha ilerideydik.
Biz bunu yıllardır söylüyoruz. Yalnız halk'ın ne dediği kimin umurunda ? Biz diyoruz Bilim ve Fen'e yatırım yapın, karar veren Mekanizma imam hatip açıyor oda yetmiyor normal liseleri de imam hatip'e çeviriyor.

Şikayet etmek yerine nasıl düzeltebilirim deseydik şimdi daha ilerideydik.
Evet, öyle. Ama güzel bir sorum var.
Peki bu şikayet edilen şey amaç olarak çok farklı ise ? Düzeltsek de yeterli olacak mı ? Kuru yerine taze mi kullanacağız ?

Ne boş yaptınız @Sharpei Avcısı . Artık burda siyaset yapmayın veya partilere dalga geçip gönderme yapmayın. Burası teknoloji formu. Sizin siyaset yapmanız için daha iyi forumlar ve Facebook sayfaları var bilmem anlatabildim mi! Tecnhopat kurallarının 32. maddesine bakın. Bu şahıslar hala neden ban yemiyor ben onu anlamıyorum. Ve aynen öyle Murat hocam ama cümleniz şöyle olmalıydı. "Siz anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz!"

Son kez söylüyorum ve heceliyorum. Artık bur-da si-ya-set yap-ma-YIN.
Karpuz siyaseti.
Siyaset kullanmadım ben. RTE yazmış olabilirim. Ama bunu illa ki Cunhurbaşkanı'na gönderme olarak kullanmıyorum. Bana partilerle dalga geçtiğimi göster, ben de kabul edeyim.

Jahrein gibileri niye ilgileniyor bu tür konularla? Onlar çoluk çocuğa felan küfür öğretsin, o konularda daha başarılılar.
Twitch sert değil. Youtube en azından bir şeyler yapıyor. EvanMoss göz önüne al. Tek bir yayın izle. Ve gör...
Sosyal medya bazen tam bir çöplük.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı