Neden üzerine alındın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
82
Yer
ε
Yazdıklarımı niye üzerine aldın? Bu simgeyi madem her alanda kullanacağız o zaman üzerine gereğinden fazla üzerine düşülmesi gerektiğini ifade ettim. Gelinen nokta gösteriyor ki döviz büroları ve bir kaç alanda sadece bu simge kullanılıyor. Resmen sabun köpüğü gibi yaptım oldu artık kullanmasanız da olur der gibi görüntü var. Haber siteleri televizyonlar olsun herkesin halen TL yazmakta olduğu aşikardır. Şahsen bende burada TL yazmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdıklarımı niye üzerine aldın? Bu simgeyi madem her alanda kullanacağız o zaman üzerine gereğinden fazla üzerine düşülmesi gerektiğini ifade ettim. Gelinen nokta gösteriyor ki döviz büroları ve bir kaç alanda sadece bu simge kullanılıyor. Resmen sabun köpüğü gibi yaptım oldu artık kullanmasanız da olur der gibi görüntü var. Haber siteleri televizyonlar olsun herkesin halen TL yazmakta olduğu aşikardır. Şahsen bende burada TL yazmaktayım.
Niye üzerine alındın derken? Açtığım konuya yazı yazıyorsun niye üzerine alındın diyorsun. Zaten benim amacım dolar, euro gibi ön planda tutulması değil telefonda türkçe klavye seçince "₺" simgesini kullanamamam. Siz kullanmıyorsanız bundan bana ne.

Açılan konuya yazılan her mesaj, açan kişiye yazılmış mı olmalı? Böyle bir kural yok. Üstelik seni alıntılamadığım halde gelmiş hala üste çıkma derdindesin. Kusura bakma da problemli olan sensin. Neyse daha fazla uzatmayacağım. Yazdıklarımı anlamadan kendi üstüne vazife çıkarma derdinde olan kişilerle uzlaşmam mümkün değildir.

Açılan konuya yazılan her mesaj, açan kişiye yazılmış mı olmalı? Böyle bir kural yok. Üstelik seni alıntılamadığım halde gelmiş hala üste çıkma derdindesin. Kusura bakma da problemli olan sensin. Neyse daha fazla uzatmayacağım. Yazdıklarımı anlamadan kendi üstüne vazife çıkarma derdinde olan kişilerle uzlaşmam mümkün değildir.

Dolar, Euro'nun simgesi var da bizim TL niye yok diyerek sırf iş olsun amacıyla milletin gazını almaya yönelik bu ucuz hareketin ne kadar boş olduğu bu konudan yeterince bellidir.

Bu yazı kime yazıldı acaba?

Madem bir mesaj yazdın arkasında dur ya da suçunu kabul et. Benden hemen sonra mesaj atıyorsun, neden üstüne alındın diyorsun. Bu nasıl bir dönüştür?

Sen hiç alakası yokken ilk attığım mesaja rüzgardan nem kapar gibi kendi üzerine vazife alıp mesaj yazarsan bundan sonrası muhattap almak zorunda kalırım. Madem sızlanıyorsun ilk taşı bana sen atmayacaktın. Attığım mesajın sana olmadığını, kimleri kastettiğimi herkes anladı bir sen anlamadın. Neyse bu son mesajım bir daha seninle muhattap olmak istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı