Neden "Vur emri" verilmiyor?

Kesinlikle katılıyorum ayrıca hümanizm ile ilgili değil bu durum. Bunu yapan insan değildir,dolayısıyla insan haklarından faydalanmayı da hak etmiyorlar.
Ya hocam var ya şu tipler en basit propagandaya bile inanıp "barışcıl ulus" adi altında ota b*ka laf edenler. Onlar gelip vurulur mu diye konuşuyor sinirimi bozuyorlar o sebepten dedim. Bana kalsa zaten hepsi yanarak ölmeyi hak ediyor. Hiçççç kadın çocuk demeyin bana dostlar arkadaşımla konuşuyorum ordaki araba sepetiyle kadın çocuk herkes sınırı aşıp yağmaya geliyor diyor.

Bu gidişle iç savaş bile çıkabilir. Suriyeli sayısı çok fazla ülkemizde %15 oranında farklı kültürlerden kişiler bulunuyor. Afgan,Suriyeli her türden var.
Umarım çıkar tek yolu bu gibi gözüküyor banada süriyeli ezmek için bahane çıkar 5 yıl içinde ırkcı oldum ve bundan hiç rahatsızlık duymamaya başladım.

Çok karışık bir konu ama muhtemelen korkuyorlar dünya basınından dolayı. Bu tarz olaylarda Rusya gibi mühimmatı ortaya bırakıp görmemezlikten gelinmeli en azından milletin kendini savunması için. Bir şeyin yapılmasına müdahale etmemek ile yapmak arasında gram fark yok tamamen göz ardı edilip müsaade ediliyor maalesef.
Bireysel silahlanma yasak olmasa mühimmat ile maraşta bazı şeyleri "düzeltmek" amacıyla nöbet tutardım.

Bu durum her zaman olacaktır insanoğlunun mayası belli sonuçta. Ancak bunu yapanlar için vur emri verilmeli. Suriyeliler benim vatandaşımı yağmalıyor. Bunların hepsinin ülkesine defolup gitmesi lazım.
Aklıma bir asker için Menemeni yakın diyen Atatürk geldi sebepsizce...

Vur emri verilmeli. Devlet kendi vatandaşını koruyamıyor daha.
TSK sahaya indirilmiyor ki. TSK'ya yetki vermekten korkuyorlar.

Nasıl herkes eğlencesine devam edebiliyor? Yardım etmeye çalışa çalışa bi' hal oldum. Benim yaptıklarım bazılarının yanında bir hiç, hatta buraya yazılamaz. Diğerleri nasıl bu kadar rahat forumda maç muhabbeti yapıp, oyun kıyaslıyorlar? AKLIM ALMIYOR!
Hocam haklısınız ama çoğu kişi yardım edip kafasını vermek istemiyor kanımca psikolojileri zayıf bu yüzden gündemden uzak kalmaya calışanlar var.

Hocam bunlar insan değil aynısını Avrupa veya ABD'de yapsanız saniyesinde deport ederler sizi.
Ne deportu direk kaybolursun ortadan

Aklıma bir asker için Menemeni yakın diyen Atatürk geldi sebepsizce...

TSK sahaya indirilmiyor ki. TSK'ya yetki vermekten korkuyorlar.

Hocam haklısınız ama çoğu kişi yardım edip kafasını vermek istemiyor kanımca psikolojileri zayıf bu yüzden gündemden uzak kalmaya calışanlar var.

Ne deportu direk kaybolursun ortadan
250 bin civarı askeri personel şu an deprem sahasında görev yapıyor sanırsam.

Daha yeni...

Emin olun haberlerden sadece %30 unu anca biliyor insanlar tanidiklarim var ne asker ne afad var diyorlar o gordugumuz yardim mucedeleleri sadece merkezde. Maalesef insanlar kredi cekip öperatör tutuyorlar ve o sayıya hiç inanmıyorum.

100 yıllık Türkiye cumhuriyeti tarihinin en vasıfsız hükümetine sahibiz çünkü yaptıkları tek doğru iş yok. Taciz tecavüz ve hırsızlık gibi olaylarda özellikle hiçbir ikaz olmaksızın direkt vurulmalı bu yaratıklar.
Hele suriyeliyse....

Yağmayı engellerse hükümet, yapmacılar oy vermez. Yağmaya izin verirsen yağmacıların oyunu alırsın. Bu kadar konu.
Savaş çıkacak farkında değil mi acaba?

Daha yeni...

Emin olun haberlerden sadece %30 unu anca biliyor insanlar tanidiklarim var ne asker ne afad var diyorlar o gordugumuz yardim mucedeleleri sadece merkezde. Maalesef insanlar kredi cekip öperatör tutuyorlar ve o sayıya hiç inanmıyorum.
Benimde tanıdıklarım var hocam. Hiçbir şey yokmuş maalesef. Ne su, ne yemek, bir battaniye, bir çadır bile yok bebekle sokakta kaldılar. Evleri yıkıldı maalesef kimse yardıma gelmiyor. Bu tanıdıklarım Malatya'da diğer yerleri düşünemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı