Neden Windows 10 1703?

@Mehmet Ali Kaba, şuan 1703 İS derlemesinin üstü yok. Şuan ki en son sürüm 1703. Şuan ki en iyi ve en stabil, güvenli sürüm. Bu yüzden öneriyorum. Ayrıca 1703 Creators Update, sürümüne Sosyal olarak destek vermekteyiz. Daha alt sürümlere(1607,1053)artık destek vermiyoruz.
"Windows 10, 1703 Creators Update", için bkz; Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Zahmet etmeye gerek yoktu. :D
Hatta hazır açılmışken sormak istediğim bir soru var. Bu en son gelen güncellemede sürüm no. hatırlamıyorum ama bu oyun modunun olduğu. O sürüm iyi bir sürüm mü? Gerek var mı? Biraz garip oldu ama sanki bir önceki sürüm daha iyiydi. Umarım anlatabilmişimdir.

Zahmet değil, konunun kirlenmemesi amacıyla taşındı. Oyun modu gelen sürüm dediğiniz, 1703. Tabiki de iyi bir sürüm. Özellikle WannaCRY virüsünün saldırısından korunmak amacıyla hazırlanan güncellemeyi içeren sürüm. Güncel olmak iyidir. Tekrar diyorum. Önceki sürümlere destek vermiyoruz. Karşılaşacağınız sorunlara, Technopat Sosyal olarak çözüm sunulmayacaktır. 1703 yüklemek en iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zahmet değil, konunun kirlenmemesi amacıyla taşındı. Oyun modu gelen sürüm dediğiniz, 1703. Tabiki de iyi bir sürüm. Özellikle WannaCRY virüsünün saldırısından korunmak amacıyla hazırlanan güncellemeyi içeren sürüm. Güncel olmak iyidir. Tekrar diyorum. Önceki sürümlere destek vermiyoruz. Karşılaşacağınız sorunlara, Technopat Sosyal olarak çözüm sunulmayacaktır. 1703 yüklemek en iyisi.
Hocam öncelikle teşekkürler. Bu konu dağılmaması adına attığım linkteki konuda yorumunuzu merak ediyorum. Yardımcı olur musunuz ?
GTX 1060 GPU Kullanım Sorunu

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı