Neden Xbox Series X bu kadar övülüyor?

Oyunlardaki performansı PS5'ten daha kötü. Arayüz çözünürlüğü ve renk doğruluğu daha düşük. Önceki nesle göre pek yenilik sunmayan ve Dualsense'ten daha fazla gecikmesi olan bir gamepadi var. O kadar tanıtılan quick resume özelliğinde düzeltildi mi bilmiyorum ama sıkıntılar var.

Bir de PS5 alacaklara her ay 600 TL vermek istiyorsanız alabilirsiniz diyorsunuz ama Xbox'ın sahip olduğu firmaların oyunları ilginizi çekmiyorsa iki tarafta da aynı parayı ödeyeceksiniz.

Bir de PS5'e de Xbox Game Pass benzeri bir sistemin geleceği konuşuluyor neden bundan bahsedilmiyor?

Geriye uyumluluk ile eski nesil oyunları ve Xbox'ın firmalarından çıkan yeni oyunları Xbox Game Pass ile oynamayacaksanız bu konsolun ne anlamı var?

PS 5'ten bir tık daha iyi desek daha doğru olur ama yine de PS 5 alır mıydım evet.

Deneyenler arada çok fark yok diyor.
Ve Sony fanları oyuna göre optimize edeceğini söyledi.
Deneyenleri bir atar mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hava çıkmıyor diyorum, fanlar hızlansa ne yazar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Harbi saçmaymış. Umarım bir şekilde biraz da olsa düzeltirler.

Xbox ta bir tane yukarıda delik var playstation 5 in her yerinde delik var.
Hiç mi atamıyor yani.

Xbox ta ssd sıcak diye haber olmamış mıydı?

Geri
Yukarı