Nedeni Bilinmeyen ve Sürekli Tekrarlayan Sakız İçerikli Rüyalar

227845

Hectopat
Daha fazla  
Ben asla sakız çiğneyemeyen, sakızdan aşırı derecede tiksinen ve sakızı hiçbir zaman ağzıma sürmeyen birisiyim. Eski (1 yıl önce kapattığım) YouTube kanalımı açtığımdan beridir sakız içerikli videolarıma sansür koyarak (sakız kelimesini küfür olarak görüp bipleyerek ve sakızı bulanıklaştırarak) ya da videoya 18+ uyarısı (yaş kısıtlaması) koyup yayınlıyordum. Buraya kadar her şey normaldi. Ancak eski evimdeyken üst kata yeni bir komşu (çok sakız çiğneyen bir komşu) taşındı ve ondan bir süre sonra rüyada kendimi veya başkalarını sakız çiğnerken görmeye ve o rüyalar da düzensiz olarak (bazen birkaç günde bir, bazen birkaç ayda bir) tekrarlamaya başladı ve yeni bir eve taşınsam da bu sorun devam ediyor. Ayrıca bu durum iyice sinir bozucu hale geldi. Bu rüyalar bana nasıl bir mesaj veriyor olabiliyor ve (afedersiniz) şeytan bu rüyayı beni günaha sokmak, üzmek, kışkırtmak, fitne sokmak vb. için mi gösteriyor ve bu rüyaları görmenin önüne nasıl geçebilirim?

Sakız rüyası mı?

Komşuyla alakası var mı bilmiyorum, ama kafanıza sakız fırlatmadığı sürece böyle bir rüya görmeniz çok da mantıklı gelmedi bana.
Komşumun zamanında taşınmasından yaklaşık 1 yıl sonrasından beridir var ve bu rüyalar taşınsam bile halen devam ediyor. Bu rüyalarda verilen mesaj ne olabilir?

Hocam öncelikle şunu söyleyeyim rüyalar mesaj vermez :D Bilinçaltınızın ürünü bunlar. Belli ki sakızdan nefret ediyorsunuz ve bu psikolojik yönden sizi etkilemiş. Bu konuda bir psikolojik destek alarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Geri
Yukarı