Need For Speed 2015 Offline olarak nasıl giriliyor?

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, Need For Speed 2015 Play dediğimde competetive ve alldrive diye 2 seçenek çıkıyor offline yani hikaye modu için hangisini seçmek gerekiyor?

İkisini de seçebilirsiniz farketmez. Bu arada oyunda "offline" mod yok. Sürekli online olmak zorundasınız. Daha çok diğer online oyuncularla yarışacağım eğleneceğim diyorsan competitive'ı, yok ben hikayede ilerleyeceğim diyorsan alldrive'ı seçmen gerekiyor.

İkisini de seçebilirsiniz farketmez. Bu arada oyunda "offline" mod yok. Sürekli online olmak zorundasınız. Daha çok diğer online oyuncularla yarışacağım eğleneceğim diyorsan competitive'ı, yok ben hikayede ilerleyeceğim diyorsan alldrive'ı seçmen gerekiyor.
Sağolun teşekkürler, şimdi anladım.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,Geçen Gün Need For Speed 2015 aldım.Ve oyunu açmayı denediğimde şöyle bir hata veriyor:
not meet minimum requirements.

Yardımcı olabilirmisiniz.
Siteye Girmeyi Denediğimde şifre veya kullanıcı adınız yanlış diyor.
Hesabımı Düzenleyemiyorum.

Merhaba,Geçen Gün Need For Speed 2015 aldım.Ve oyunu açmayı denediğimde şöyle bir hata veriyor:
not meet minimum requirements.

Yardımcı olabilirmisiniz.
Siteye Girmeyi Denediğimde şifre veya kullanıcı adınız yanlış diyor.
Hesabımı Düzenleyemiyorum.

Sisteminizin oyunu açmaya yetmediğini söylüyor.

Selam burası hala aktifse eğer oyunu silip birdaha yüklersem oyundaki kayıdım silinirmi ? SSD ye geçireceğimde oyunu ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı