Need For Speed 2022 Sızıntıları

NFS Unbound EA'nın sitesine eklendiği zaman Steam'de bütün Need for Speed oyunlarının logoları yeşil oldu ve kapak fotoğraflarında sadece nasıl denir bilmiyorum ama "ana" araçlar diyebilirim sanırım sadece onlar renkli kaldı ve diğer araçlar renksiz olarak gözüküyor. Sızıntılarda da NFS Unbound'un kapak fotoğrafını görmüştüm. Bütün oyunlardan ana araçlar vardı. Hepsinin birleştiği bir oyun görebiliriz belki?

Oyunun tanıtım videosu yayınlandı, ön sipariş verilebiliyor fakat fiyatı cidden cep yakıyor. EA'dan Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma beklemiştim fakat maalesef öyle olmadı. Standart versiyonu 1200TL, Palace edition denilen premium versiyon Steam'de 1250TL diğer platformlarda 1400TL. Ayrıca oyunu EA play ile oynayabileceğiz. Steam sayfasında oyun hakkında verilen bilgilere göre oyun DLSS destekliyormuş.

Oyunun tanıtım videosu yayınlandı, ön sipariş verilebiliyor fakat fiyatı cidden cep yakıyor. EA'dan Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma beklemiştim fakat maalesef öyle olmadı. Standart versiyonu 1200TL, palace Edition denilen Premium versiyon Steam'de 1250TL diğer platformlarda 1400TL. Ayrıca oyunu EA Play ile oynayabileceğiz. Steam sayfasında oyun hakkında verilen bilgilere göre oyun DLSS destekliyormuş.

Eh, Türkiye'de 100 lira falan olsa bile alan çok olmaz sonuçta Need for Speed serisini çoğu insan korsan olarak oynuyor. Online olmasa da olur zaten.

NFS Unbound EA'nın sitesine eklendiği zaman Steam'de bütün Need for Speed oyunlarının logoları yeşil oldu ve kapak fotoğraflarında sadece nasıl denir bilmiyorum ama "ana" araçlar diyebilirim sanırım sadece onlar renkli kaldı ve diğer araçlar renksiz olarak gözüküyor. Sızıntılarda da NFS Unbound'un kapak fotoğrafını görmüştüm. Bütün oyunlardan ana araçlar vardı. Hepsinin birleştiği bir oyun görebiliriz belki?
Sadece 3 oyunun resmi öyle oldu:
Payback'te Nissan Skyline,
Heat'ta Polestar 1,
Hot Pursuit Remastered'de Pagani Zonda,
Bu 3 araba yeni oyunda da olcak.

CoD serisi gibi NFS'nin de suyu çıktı artık.

Bu iki serinin oyunlarını almak için ya oyunun çok çok iyi olması lazım (bu çok düşük bir ihtimal :D) ya da ucuz fiyata sahip olması lazım. Ucuz fiyatta hayal oldu 1000₺'den aşağı CoD yok ilerleyen zamanlarda da olmaz gibi.

Yeni NFS diyecek söz yok zaten, 1200₺ gibi uçuk bir fiyattan satışa sunulmuş.😃

Geri
Yukarı