Need For Speed Carbon'un Hikayesi

Merhaba,
NFS severler mutlaka bu oyunu bilecektir. Bana göre NFS'nin en iyi oyunu Most Wanted ve Carbon. Bunun en iyi sebepleri hikayesidir. Ben oyunlarda hikayeye önem veren bir oyuncuyum. MW hikayesini biliyorum fakat Carbon'un hikayesini araştırdım ve bulamadım. Bulduklarım ise kulaktan dolma bilgiler. Bilgili biri bana Carbon'un hikayesini anlatabilir mi? Eğer bulabilirseniz bu oyun arasındaki sahnelerin Türkçe'sini bulabilir misiniz? Çünkü asıl hikaye oralarda anlatılıyor.

Her şey NFS Carbon'un başında başlıyor.
Darius yarışa girmek yerine arabasını bize veriyor (mavi supra) o yarışta angie Wolf ve kenjiyle yarışıyoruz Darius haince bir plan yapıyor yarışın sonunda bizim supra dışındaki tüm yarış arabaları eletroşok silahıyla durdurulup yarışçılar tutuklanıyor, biz de kaçıyoruz. Kaçış yolundaki roadblocktaki bir arabaya çarpacakken araba size kaçış yolunu açıyor sonra yarışın ödülünü nikkiden alıyoruz fakat para yerine boş çanta veriyor bize Darius'un adamı para dolu çantayla değiştirmiş sonra nikkide yakalanıyor ve tüm şehir bizim suçlu olduğumuzu düşünüyor, Darius parayı alıyor ve şehirde Adımız lekeleniyor bizde kaçiyoruz sonra Underground'a geçiyoruz orayı halledip Underground 2ye geçiyoruz sonra da Most Wanted'e geçiyoruz orada palmont şehrine giden tamamlanmamış köprüden atlayıp rockporttan kaçıyoruz ve kaçtığımız için cross kovuluyor ve intikam için Peşimizden geliyor sonra kovalamaca yaşıyoruz sonra BMW M3 gtr borunun altında kalıyor cross bizi yakalıyor fakat Darius geliyor cross gidiyor ve Nikki geliyor Nikki bize Darius'un emriyle yardım ediyor yarışları falan yapıyoruz sonra Darius nikki ve cross ile beraber geliyor ve cross bizi yakalıyor, Darius gidiyor fakat Nikki her şeyin Darius'un yaptığını öğreniyor. Nikki de bizim tarafa geçiyor cross ile de anlaşma yapıyor ve cross bizi serbest bırakıyor. Nikki bize her şeyin Darius'un yaptığını anlatıyor ve bu şehire yayılıyor ve artık namusumuz temize çıkıyor Darius'ta tüm bosslari yanına Alıyor ve onlara da araba veriyor sonrada Darius'u yenerek palmont un hakimi oluyoruz benim bildiğim hikaye bu kadar umarım yardimci olmuştur.

Geri
Yukarı