Need for Speed Heat mı Need for Speed Hot Pursiut Remastered mı?

Ghost_walker

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Need for Speed oyunu satın almak istiyorum ama hangisini almalıyım? hem Online olsun hem de keyifli bir yarış zevki versin Most Wanted 2005 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
MW 2005'ten aldığın keyfi eminim ki iki oyundan da alamayacaksın. Oyunları sana biraz anlatayım. Heat biraz daha illegal sokak yarışı, polisten kaçma ve modifikasyon üzerine kurulu iken Hot Pursuit daha çok orijinal araçlar ile belirli parkurlar üzerinde yarışıp polisten kaçma veya polis olup kaçanları yakaladığın bir oyun. MW 2005'e heat tema olarak daha yakın ancak seçim senin.

MW 2005'ten aldığın keyfi eminim ki iki oyundan da alamayacaksın. Oyunları sana biraz anlatayım. Heat biraz daha illegal sokak yarışı, polisten kaçma ve modifikasyon üzerine kurulu iken hot pursuit daha çok orijinal araçlar ile belirli parkurlar üzerinde yarışıp polisten kaçma veya polis olup kaçanları yakaladığın bir oyun. MW 2005'e heat tema olarak daha yakın ancak seçim senin.

Ben şey tarzı istiyorum sokak yarışları tarzı.

NFS Heat güzel oyundur hikayeli ve normal oynayabiliyorsun.

Heat Steam hallowen indirimlerinde indirime girer mi hocam Steam'de 253 TL var.

MW 2005'ten aldığın keyfi eminim ki iki oyundan da alamayacaksın. Oyunları sana biraz anlatayım. Heat biraz daha illegal sokak yarışı, polisten kaçma ve modifikasyon üzerine kurulu iken hot pursuit daha çok orijinal araçlar ile belirli parkurlar üzerinde yarışıp polisten kaçma veya polis olup kaçanları yakaladığın bir oyun. MW 2005'e heat tema olarak daha yakın ancak seçim senin.

Veya hocam sizin öneriniz nedir?
MW 2005 dışında.

HP'de otobanda yarışıyorsun genelde, çok da bir modifiye seçeneği yok. Senin için heat gider.

Heat düşünüyorum.

Belki indirime girebilir NFS oyunları ancak yılbaşında kesin girer.
tm hocam

Geri
Yukarı