Çözüldü Need for Speed Most Wanted 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Mericchi

Decapat
Yer
Shizuoka
Daha fazla  
Efendim Process Monitor'den bakıp tüm. DLL'leri manuel olarak üşenmedim indirdim. Hala daha açılmadı geriye regeditli hatalar falan kaldı. Ne yapmam lazım yardım edin hüü :(.Log'u atamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Efendim Process Monitor'den bakıp tüm. DLL'leri manuel olarak üşenmedim indirdim. Hala daha açılmadı geriye regeditli hatalar falan kaldı. Ne yapmam lazım yardım edin hüü :(.Log'u atamadım.
Aslında şöyle birşey var.Açıklamadığım için özür diliyorum :(. Ben Nfsmw'a 16:9 widescreen'i fixlemek için mod yüklemiştim. Oyundan bu hatayı almıştım. Açılmamıştı(Mod).Sonra process monitorden araştırayım dedim.Tüm .dll dosyalarını falan yükledim. Yine aynı dert aynı tasa.En sonunda mod .dll dosyalarını kurcaladım işe yaradı.

YAPIMI
Eğer sizde bu hatayı alıyorsanız mod dosyasındaki d3d9 dosyalarının ikisini de silin. Benimki böyle oldu.

Çözümü tam olarak belirtirseniz sevinirim. Hangi DLL mesela?

Dediğim gibi, çözümü buraya yazabilirsiniz.
Yazdım efendim. Telefondan yazdığım için uzun sürdü kusura bakmayın.
İndirdiğiniz DLLleri attığınız bütün konumlardan silip rapor paylaşın.

Raporu bizimle paylaşın, kullandığınız yöntem yanlış. MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını bizimle paylaşabilirsiniz.
Aslında sorunu bi dll silerek hallettim. Teşekkür ederim yine de. Ee bu arada açtığım konuyu nasıl düzeltebilirim. Nasıl yaptığımı ve neyden kaynaklandığını söyleyeceğim.

Aslında şöyle birşey var.Açıklamadığım için özür diliyorum :(. Ben Nfsmw'a 16:9 widescreen'i fixlemek için mod yüklemiştim. Oyundan bu hatayı almıştım. Açılmamıştı(Mod).Sonra process monitorden araştırayım dedim.Tüm .dll dosyalarını falan yükledim. Yine aynı dert aynı tasa.En sonunda mod .dll dosyalarını kurcaladım işe yaradı.

YAPIMI
Eğer sizde bu hatayı alıyorsanız mod dosyasındaki d3d9 dosyalarının ikisini de silin. Benimki böyle oldu.

Çözümü tam olarak belirtirseniz sevinirim. Hangi DLL mesela?

Dediğim gibi, çözümü buraya yazabilirsiniz.
Yazdım efendim. Telefondan yazdığım için uzun sürdü kusura bakmayın.

Çözüm

Geri
Yukarı