Need For Speed: Most Wanted 2012 kaç Euro?

301230

Decipat
Yer
???
1591441933889.png

Basic ve Premier üyelik var, yanındaki Buy özelliği de, oyunu satın almak mı demek?

Oyunu kalıcı olarak mı istiyorsun yoksa onayıp bırakmak mı? Basic ve Premier Origin aboneliğidir. Premier alırsan neredeyse tüm oyunlara (FIFA20 NFS vb.) erişebilirsin Basic'te ise geçen senenin oyunları vardı (BF5 vb). Detaylı liste: Origin abonelik 1 aylıktır. Oynamaya devam etmek için yenilemen gerekir

Oyunu direkt satın almak istiyorsan ücreti 1.99€

Buy satın almak demek ama Premium Edition tavsiye etmem oyun most wanted 2005'in devamı değil de burnout gibi bir oyun olmuş.
Sadece 15 TL ise çok iyi, zaten sadece haritada gezinmek için alacağım. 2005'i de oynadım, 2012'yi de, illegal yollardan ve PS3'ten oynadım, grafikleri çok güzel ve sistemim kaldırıyor.
Oyunu kalıcı olarak mı istiyorsun yoksa onayıp bırakmak mı? Basic ve Premier Origin aboneliğidir. Premier alırsan neredeyse tüm oyunlara (FIFA20 NFS vb.) erişebilirsin Basic'te ise geçen senenin oyunları vardı (BF5 vb). Detaylı liste: Origin abonelik 1 aylıktır. Oynamaya devam etmek için yenilemen gerekir

Oyunu direkt satın almak istiyorsan ücreti 1.99€
Kalıcı olarak oynamak istiyorum, sırf NFS: MW 2012 almak Origin hesabı kurdum zaten :D.

Ben origin ücretsiz verdiği zaman almıştım. 2012 oyunu olmasına rağmen grafikleri filan hala güzel bence. 15 liraya alınabilir. Access şeklinde almak çok mantıklı değil bence sadece bu oyun oynanıcaksa.

Dostum yakında steama EA oyunları gelicek istersen ordan alabilirsin,hatta birkaç tanesi geldi bile.
1-2 hafta daha bekleyeceğim gelmez ise direk alacağım, keşke bahsettiğim oyunda gelseydi.
Ben origin ücretsiz verdiği zaman almıştım. 2012 oyunu olmasına rağmen grafikleri filan hala güzel bence. 15 liraya alınabilir. Access şeklinde almak çok mantıklı değil bence sadece bu oyun oynanıcaksa.
Grafikleri hala güzel cidden, hem NFS oyunlarından, sistemde tek sorun çıkarmayan oyun NFS Most Wanted 2012.

Yeni konular

Geri
Yukarı