Need for Speed oyun önerisi

Alperen8574

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Epic Games'de oyunlar indirime girdi fotoğraf da yer alan oyunlardan bir ya da bir kaçını almayı düşünüyorum ama karar veremedim önerilerinizi bekliyorum.

Not: Need for Speed™ Unbound bende var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-21 214650.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-21 214650.png
    1.005,5 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar merhaba, Epic Games'de oyunlar indirime girdi fotoğraf da yer alan oyunlardan bir ya da bir kaçını almayı düşünüyorum ama karar veremedim önerilerinizi bekliyorum.

Not: Need for speed™ unbound bende var.

Hiçbiri verdiğin paraya değecek oyunlar değil. Steam'de NFS 2016 5-6 dolar civarına düşmüştü. Bir sonraki mevsim indirimlerinde aynı fiyata alınabilir.

Not: Need for speed™ unbound bende var.

Need for Speed 2005 internetten yükleye bilirsiniz çok iyi oyundur kendisi 12 defa bitirmişimdir.

NFS Payback önerebilirim. Upgrade sistemini pek sevmiyorlar ama grafikleri olsun, üstünkörü de olsa hikayesi olsun gayet yeterlidir. Sürüş dinamikleri de arcadeliğin dibine vursa da en azından öngörülebilir, öğrenilebilir, alışılabilir yapıda.

Not: Need for Speed™ Unbound bende var.

Bunların içinde en iyisi hala Payback. Orijinal Most Wanted tadı vermesi bir tarafa NFS'nin forza horizon denemesi diyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı