Need for Speed oyunları için hangi direksiyonu almalıyım?

Batuka1

Centipat
Arkadaşlar, ben bir direksiyon almak istiyorum ama Need for Speed heat de oynayayım ETS 2'de de oynayayım. Çok da pahalı olmasın, önerilere açığım. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü olmasına kötü değil. Ama çok sağlam dediğimiz şeyler bile bir süre sonra bozulmaya başlıyor. Tam bilmiyorum G27 çıkalı ne kadar oldu ama G29 2014'te çıktı yanılmıyorsam. Yıllardır G27'nin sıfırı yok. Kaç el değiştirmiş, tamir görmüş mü, ne kadar hor kullanılmış gibi soru işaretleri yaşamak yerine 1200 yerine 1400 1500TL verip daha güncel ürün almak daha mantıklı. Mekanik olarak aynı ikisi de. Güncelliği sayesinde G29 belki bir tık öne çıkabilir. Sadelik konusu ise tercih meselesi biraz. Bana kalırsa G29'un sportifliği ; direksiyonun tam yuvarlak olmaması, kırmızı çevirmeli tuş vs gibi özellikler daha güzel geliyor. Arkadaşımız bütçeyi belirtirse daha net konuşabiliriz ama bence bu direksiyonların ikiside zaten bütçesini aşıyor.
G27 1200 lira değil ki zaten. 700-800 hadi taş çatlasın 900 liraya alınır. G29, G27'den daha az tutuldu. Sadece G27' ye makyaj yapıp ismini G29 yaptılar bu kadar. Bir de üstüne h-shifter'ı ek olarak sattılar. G27' nin seti 900'e alınabilir. Şuan ki ikinci el G29' lar da bile shifter yok. Olsa da 1700 liraya gidiyor.

G27 1200 lira değil ki zaten. 700-800 hadi taş çatlasın 900 liraya alınır. G29, G27'den daha az tutuldu. Sadece G27' ye makyaj yapıp ismini G29 yaptılar bu kadar. Bir de üstüne h-shifter'ı ek olarak sattılar. G27' nin seti 900'e alınabilir. Şuan ki ikinci el G29' lar da bile shifter yok. Olsa da 1700 liraya gidiyor.
Baktılar Thrustmaster th8a yı ayrı satıyor, güzel de satıyor. Biz de öyle satalım işi gibi durmuyor mu o mesele? İlk anda aklıma gelen oydu benim. Gel gör ki G29 un shifter ayrı satılacak kadar kaliteli de değil. 27 dekinin tuşsuzu işte. İkinci elde temiz kullanılmış bir G27 yi 29 a tercih ederim. Ama konunun ana sorusunun cevabı kesinlikle G27 olmamalı bence. Hatta direksiyon olmamalı söz konusu oyun NFS ise :D

Baktılar Thrustmaster th8a yı ayrı satıyor, güzel de satıyor. Biz de öyle satalım işi gibi durmuyor mu o mesele? İlk anda aklıma gelen oydu benim. Gel gör ki G29 un shifter ayrı satılacak kadar kaliteli de değil. 27 dekinin tuşsuzu işte. İkinci elde temiz kullanılmış bir G27 yi 29 a tercih ederim. Ama konunun ana sorusunun cevabı kesinlikle G27 olmamalı bence. Hatta direksiyon olmamalı söz konusu oyun NFS ise :D
Aynen son dediklerinize katılıyorum. NFS direksiyon ile imkansıza yakın bence ama G29 'un shifter saçmalığı işte. Thrustmaster'ın ayrı satması çok doğal çünkü zaten çok kaliteli. Logitech' in satması tamamen saçmalık. G27'yi bende G29'a tercih ederim. Üzerindeki tuşların çoğunu da gereksiz buluyorum. G27'de tuşlar vites bölümün de olduğu için daha çok hoşuma gidiyor. Thrustmaster'ın vitesi zaten şuan piyasa da ki en iyi shifter. Gerçekcilik hissiyatı çok fazla ve kaliteyi hissediyorsun. Bir de G29'un sattığı vitese bakarmısın. Vitesi kavrayamazsın bile. Benim düşüncelerim böyle. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı