Çözüldü Need for Speed Underground 2 yeni harita açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Bütün yarışları yaptım. Yıldız puanını da arttırdım, 2 tane yıldız geldi görev olarak. Onları yaptıktan sonra arabada geliştirebileceğim hiçbir şey kalmadı ama hala yeni haritaya geçemiyorum.

Çözüm
Hatırladığım kadarıyla gizli yarışlar vardı haritada gözükmeyen. Ama harita açılmasına etkisi var mıydı onu hatırlamıyorum.

Tamam hocam, sorunu çözdüm. Yeni bir araba alıp onu geliştirmem gerekiyormuş. Az önce yaptım ve yeni bir yıldız açıldı, onu da alınca yeni bir yarış açıldı. Muhtemelen bunu oynayınca da yeni haritaya geçeceğim :D
Hatırladığım kadarıyla gizli yarışlar vardı haritada gözükmeyen. Ama harita açılmasına etkisi var mıydı onu hatırlamıyorum.

Tamam hocam, sorunu çözdüm. Yeni bir araba alıp onu geliştirmem gerekiyormuş. Az önce yaptım ve yeni bir yıldız açıldı, onu da alınca yeni bir yarış açıldı. Muhtemelen bunu oynayınca da yeni haritaya geçeceğim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı