Nefes alıp vermekte zorluk çekmek

Teurastaja.

Kilopat
Odamdaki camı kapattığımda veya havasız bir ortama girdiğimde nefes alış verişim yavaşlıyor, manuel olarak nefes almam gerekiyor almazsam nefessiz kalıyorum. Odamdaki camı açtığımda veya kapalı ortamdan çıkınca düzeliyor.2.5 aydır yaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Odamdaki camı kapattığımda veya havasız bir ortama girdiğimde nefes alış verişim yavaşlıyor, manuel olarak nefes almam gerekiyor almazsam nefessiz kalıyorum. Odamdaki camı açtığımda veya kapalı ortamdan çıkınca düzeliyor.2.5 aydır yaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Nefes darlığı veya astım olabilirsin bende de vardı acil bir doktora görün astım isen çok çekersin.

Geçmiş olsun, okurken daraldım. :(

Sıcak var esmiyor sıcak. Olan oksijen de genleşti yükseldi.
Bu da bir şey ama kapalı ortamda sıkıntı yaşıyormuş astım veya nefes darlığı olabilir allah korusun daha ciddi de olabilir mümkün olan en yakın zamanda önlemlerini alarak (malum virüs var) bir uzman doktora görün. Ayrıca evde kala kala ciğerler ve vücut tembelleşti onun da etkisi olur. Doktora git önerilerini dinle ve spor yap. Tabi doktor ne diyorsa benden daha iyi bilecektir.

Geri
Yukarı