Nefret ettiğiniz markalar

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rampage ve benzeri markalar.
Casper, General Mobile.
Kinetix, polaris gibi ayakkabı markaları. Nefret ederim😡 ayakkabı giyecek isen. Us polo, Nike, Adidas, reebok olacak aga😀
Lcw'nin kendi markasının gömlekleri😡 iğrençler. Girdim mağazaya gömlek alayım diye, Lcw'nin kendi marksasından başka bir şey yok. Dikiş izleri gözüküyor, ön de cep var. Marka yok kalite bir şey yok. Cidden çok adi gömlekler idi😡 us polo, brooks brothers favorim😍
AMD Radeon.
BMW.

Kinetix iyi bence yaw ortaokulda çok giydim ayakkabılarını ama şimdi Nike puma bu ikisinden vazgeçemiyorum.

Lcw'yi gerçekten unutmuşum. Böyle kalitesiz üretim yapılır mı ya? Gömlek almıştım, 1 ay içinde düğmesi koptu. Kazağını aldım, fermuarı bozuldu. Ayakkabısını aldım, önü açıldı. Bu ne rezalet ya? :D.

Hiç sorma ya😂 Çok rezalet. Kıyafete para yatıracan aga. Yoksa olan sana oluyor🤣
Kinetix iyi bence yaw ortaokulda çok giydim ayakkabılarını ama şimdi Nike puma bu ikisinden vazgeçemiyorum.

Ben de orta okulda çok giydim. Fakat hummel, us polo giydikten sonra onun aslında hiçbir şeye benzemediğini anladım🤣

Nefret etmiyorum, hoşlanmıyorum.

General Mobile: Kötü, başka bir açıklaması yok. Alındığı ilk aydan itibaren deli gibi kasmaya başlar.

Snopy: Everest ve Rampage ile sahipleri aynı olan firma. Everest kullanıyorum, Rampage de kullandım öncesinde ama bu markalar az biraz da olsa öncesine göre kendilerini geliştirmiş markalar. Snopy çok az bile yol alamamış dandirik, dokunsan kırılacak, kanser plastik kullanılan ürünleri piyasaya sürüyor. Sevmiyorum.

Casper: "Yerli" bir güzide markamız. Kullanırım, alırım çünkü nefret etmiyorum. Hoşlanmıyorum diyelim.

Nokia: Telefonlarında Windows Phone kullanmasından ötürü sevmiyorum. Eskiden öyleydi, şimdi bir fikrim yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı