Nereden orijinal ve ucuza Windows 10 alabilirim?

Eki Görüntüle 627105 Anladığım kadarıyla bu orijinal ise para ödemeden Windows 10'a geçiş yapabilirim. Doğru mu?
Ürün kimliğini gizleyin. Windows 10'a ücretsiz geçiş yapabilirsiniz, etkinleştirmek icin 20-25 TL civarı OEM key alabilirsiniz. Etkinleştirmeden de kullanabilirsiniz, bazı özelliklerinden faydalanamazsınız sadece. Halihazırda bulunan keyiniz Windows 10'da etkinliğini korur mu bilemiyorum.

Arkadaşlar ciddi misiniz? Windows 8.1'den 10'a geçmek ücretsizken Key satın aldırıyorsunuz?
Sayın konu sahibi, Key almanıza gerek yok.
Medya aracını indirip kurmanız yeterli.

Haklısınız hocam Key satın almaya gerek yok. Yükseltme ile ücretsiz yapılabilir.
Dikkatlice mesaji okumadıgım için hatalı tavsiyede bulundum.

OEM Key ile aktifleştirilmişse tekrar OEM Key veya Orijinal Key satın alınmalı. Ama Orijinal Key ile aktifleştirilmişse internete bağlanması yeterli olacaktır.

Konuyla çok alakalı değil ama benim laptop alındığında Windows 8 vardı. Sonra Windows 7'ye geçirildi. Şimdi ise Windows 10 kullanıyorum. İlk alındığındaki orijinal lisansı hala devam ediyor mudur yoksa format atınca orijinal lisansı gitti mi?

Büyük ihtimalle devam ediyordur. Bilgisayar>sağ tık>özellikler deyin. Windows sürüm ve etkinleştirme kısmında bir sorun yoksa devam ediyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı