Nereden papağan sahiplenebilirim?

mr_hidir

Hectopat
Merhaba bugün kendime bir arkadaş almak için petshoplara gittim piyasalarını bilmediğim için jako sormaya gittim ilk, 28.000TL dedi. Ucuzdur diye sultan sordum 2.000TL dedi, daha ucuzdur diye sevda papaganı sordum 850TL dedi çıktım geldim. Bu fiyatlar normal midir? Normalse nereden papağan sahiplenebilirim? Pakistan, sultan, cennet vs fark etmez bir tane papağan arıyorum ama fiyatları çok pahalıymış.

İnternetten alman daha ucuz ben de Jako aldım 12000 TL konuşuyor. Burada site adı vermek reklam mı bilmiyorum ama petcim yazarsanız çıkar.

Kanka sizin ordaki petshoplar pahalı burda sultanı 600 sevdayı 350 ye aldım hangi ildeysen o ilin kuş facebookları olur oraya ilan ver ne kuşu istiyorsan sana bi üretici ulaşır.

Kanka sizin ordaki petshoplar pahalı burda sultanı 600 sevdayı 350 ye aldım hangi ildeysen o ilin kuş facebookları olur oraya ilan ver ne kuşu istiyorsan sana bi üretici ulaşır.
40 günlük 1000 puan diyor, uygun mudur ?

Dosya Ekleri

• IMG-20230419-WA0041.jpg
    IMG-20230419-WA0041.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 32
Hayvanın mutasyonlarına göre değişmekte bikaç üreticiyle daha konuşun.
Hocam bir üretici ile daha konuştum bugün, 900tl ye kadar düştüler fakat hayvanlar biraz büyük geldi gözüme, kendisi 2 aylık olduğunu belirtiyor. Videoyu ekledim aşağı, size zahmet bakabilir misiniz ? Yavru mu değil mi ?

Hocam bir üretici ile daha konuştum bugün, 900tl ye kadar düştüler fakat hayvanlar biraz büyük geldi gözüme, kendisi 2 aylık olduğunu belirtiyor. Videoyu ekledim aşağı, size zahmet bakabilir misiniz ? Yavru mu değil mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O yaş konusunu kuş forumlarına sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı