Monster çok mu şekerli?

Oyun oynarken tadı güzel olan bir içecek tavsiyesi. Klasik bir şey aramıyorum. İlk defa enerji içeceğine başladım son 2 aydır. Sadece Powerade, bruin ve Red Bull içiyorum şu an. Marketlerde başka tadı güzel olan pek bir içecek yok.

Ben çok sevdim hocam :D.
3 tane içeceğini içtim ama size tavsiyem original cola ve portakal almayın.

Evet zaten enerji vermiyor.

Diğer türlerine çok şekerli diyorlar hocam sanırım paramı onlara harcamasam daha iyi.

Anladım hocam proteinocean firması oyuncular için odaklanma ve enerji için gamer hack ürününü çıkardı ona bakabilirsiniz diyecektim ama gene de tadı için içmeyin derim çünkü bu içecekler enerji falan vermez aksine şeker ve asit vücuda çok zararlı bence tavsiyem tadı güzel faydalı şeyler araştırmanızdır iyi günler dilerim.

3 tane içeceğini içtim ama size tavsiyem original cola ve portakal almayın.
Pitaya denedim sonra beyazlısını denedim ama aromalılarını sevmedim pek. Orijinal en iyisi bebce. Bir tek onu içiyorum zaten. Bruin'in de tadı aynı nerdeyse zaten o yüzden bir de onu alıyorum. Powerade pek tercihim değil çünkü bitince tuvalete gitmen gerekiyor ve oyun oynarken kalkmayı sevmem ve tadı da yok pek.

Anladım hocam proteinocean firması oyuncular için odaklanma ve enerji için gamer hack ürününü çıkardı ona bakabilirsiniz diyecektim ama gene de tadı için içmeyin derim çünkü bu içecekler enerji falan vermez aksine şeker ve asit vücuda çok zararlı bence tavsiyem tadı güzel faydalı şeyler araştırmanızdır iyi günler dilerim.
Hocam sağlıklı ve tadı güzel olan bir içecek pek rastlamadım marketlerde satılan. Gönül ister ki ayran olsun ama hazır ayranı pek tercih etmem.

İkisi de aşırı şekerli ve enerji felan verdikleri yok.
Redbull değil bence ama enerji vermiyorlar zaten doğru. Sadece yağ kullanımını arttırıp daha fazla ATP üretimini sağlıyor diye biliyorum. Tatları için içiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı