Neşet Ertaş filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam olayı tam olarak bilmiyorum ama gördüğüme göre çocukları izin vermemiş. Film çekilmeden önce çocuklarına sormadılarsa bence neşet ertaşın çocukları haklı. Ve sanırım zaten vasiyeti varmış.

Hocam olayı tam olarak bilmiyorum ama gördüğüme göre çocukları izin vermemiş. Film çekilmeden önce çocuklarına sormadılarsa bence neşet ertaşın çocukları haklı. Ve sanırım zaten vasiyeti varmış.
Hocam durumu şöyle anlatayım. Israrla olmayan bir vaziyeti varmış gibi gösterip filmi çektirmeme derdine düştüler. Şu an youtube'da Neşet ustanın şarkısının adını bile kullansak telif yiyecek duruma geldik. Açık konuşayım biraz çıkarcı insanlar yüzünden güzelim film çıkmıyor. Ben bir sahnesinde figüranlık yaptım. Oyuncularından yapımcılarına kadar tertemiz insanlar. Gençliğini oynayan kişiyi tanıyorum. Çok iyi bir insan. Üstada saygısızlık edecek hiç bir şey yok filmde ama malesef film yayınlanmıyor.

Hocam durumu şöyle anlatayım. Israrla olmayan bir vaziyeti varmış gibi gösterip filmi çektirmeme derdine düştüler. Şu an YouTube'da neşet ustanın şarkısının adını bile kullansak telif yiyecek duruma geldik. Açık konuşayım biraz çıkarcı insanlar yüzünden güzelim film çıkmıyor. Ben bir sahnesinde figüranlık yaptım. Oyuncularından yapımcılarına kadar tertemiz insanlar. Gençliğini oynayan kişiyi tanıyorum. Çok iyi bir insan. Üstada saygısızlık edecek hiçbir şey yok filmde ama maalesef film yayınlanmıyor.

Hocam bu saygısızlık değildir bence zaten. Aksine iyi bir şey. Ve vasiyet olayını bilmiyordum, böyle bir şey yoksa çocuklarının yaptığı büyük ayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı