Nestle neden sevilmiyor?

Başka yerlerde de yapıyorlar.
Anladığım kadarıyla bebeklere anne sütü yerine kendi yaptıkları bir formülü veriyorlardı (anne sütü alamayanlara). Bundan dolayı da 1.5 milyon bebek hayatını kaybetmiş.

Böyle paylaşımlar var.
Türkçe:
İlk iki Türkçe video Nestle ile bağlantılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İngilizce:
Türkçe olan 2. video bizle bağlantılı ama ben ilk defa duydum. Gerçi bizde çok olay var buna benzer ancak kapatılıyor mevzular.

Toplum olarak bilinçli bir şekilde almasak belki bir işe yarar ama ülkemizde her yanı sarmış durumda, çikolatasını almasan başka bir şeyini alıyorsun fark etmeden. Ben şahsen dikkat etmeye çalışsam da her ürünün altından çıkıyorlar, zor.

Abi köy hayatı yaşacağız su, çay, bulgur pilavı başka bir şey almayacağız sadece bu kadar işte o zaman derler haa tamam biz yanlış yaptık müşteri her zaman haklıdır diye.

Abi köy hayatı yaşacağız su, çay, bulgur pilavı başka bir şey almayacağız sadece bu kadar işte o zaman derler haa tamam biz yanlış yaptık müşteri her zaman haklıdır diye.
Dünyadaki her şey Nestle'nin değil o kadara da gerek yok. Torku, Eti ve Ülker ye bitsin :D

Türkçe olan 2. video bizle bağlantılı ama ben ilk defa duydum. Gerçi bizde çok olay var buna benzer ancak kapatılıyor mevzular.
Anne sütü alamayanlara kendi ürünlerini pazarlayarak yüzbinlerce bebeğin ölümüne yol açan durumlar var mı?

Yalnız konuyu açmadan önce normaldim şimdi agresifleşmeye başladım.

Sadece torku en iyisi bence zaten çikolata, dondurma, cips, kola falan bana gereksiz geliyor ha tabii arada bir canım istiyor ona bir şey yapamam ama onun dışında Allah meyve vermiş ye diye onu yiyelim.
Torku bence de çok iyi. Hele Torku Banada olmasa şu an tek hücreli canlıya bile dönüşebilirdim. Diğer hücrelerimi Torku Banada oluşturuyor.

Geri
Yukarı