Net kargo ilgisizliği

do not interfere

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Merhabalar, İtopya'dan kulaklık aldım, net kargo ile çalışıyorlar anlaşılan. Ürün 4 gün önce yaşadığım şehir Ankara'ya geldi fakat 4 gündür dağıtımda olarak gözüküyor. İtopya'nin herhangi bir suçu yok sanırım Ankara net kargo çalışanları biraz tembellik yapıyor. 4 gündür ürün ile aynı sehirdeyim. Dağıtımda diye kandiriliyorum üstüne 5 gündür mağdurum. Kime veya nereye şikayet edebilirim?

IMG_20220203_023111.jpg

IMG_20220203_023133.jpg

IMG_20220203_023207.jpg

Farklı zamanlarda aldigim ekran görüntüsü, ürün elime 5 gündür ulaşmadı. Ve sabah tahmini teslimat 12:00 - 14:00 arası yaziyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmini teslimat 22-24? Oldu kardeşim yatağıma gir istersen. O saatte teslimat neymiş, en geç 6-7 gibi dağıtım son bulmalı. Ara müşteri hizmetlerini sert konuş ve sürekli rahatsız et. Mecbur getirecekler. Hatta ilk sana getirirler.

Bende aynı durumu yaşadım kulaklık almıştım 1 haftada geldi aynı kargo mikrofon bozuk çıktı geri yolladım sıfır ürünün mikrofonu bozuk çıkmasıda garip.

İtopya UPS ile çalışmıyor muydu?
Net kargo diye bir firma ile calışmaya baslamıs sanırım sadece İtopya ya calısıyor ama şikayet durumu bir hayli fazla çalısanlar adres bile bilmiyor ki ben konum atmak zorunda kalmıştım.

Net kargo diye bir firma ile calışmaya baslamıs sanırım sadece İtopya'ya calısıyor ama şikayet durumu bir hayli fazla çalısanlar adres bile bilmiyor ki ben konum atmak zorunda kalmıştım.

UPS'i ben seviyordum bizim buradaki UPS şubesi güzeldi. Sanırım bir daha İtopya'dan alışveriş yapmayacağım. UPS ile kırık bile gelse bir güvencesi oluyordu en azından.

Netkargo 3 gün dagitim uzerinde tuttu ürünümü sonrasinda gec saatte geldi, ilgisiz kargo musteri hizmetleri bozuk plak gibi ayni seyi soyluyor. Urunum saglam geldi fakat memnun degilim ve ustune ustluk İstanbul'dan İstanbula 6 gunde geldi. Kargoya 20 TL odedim.

sıfır ürünün mikrofonu bozuk çıkmasıda garip.
Aksine üretim esnasında olan bir sorundan dolayı olabilir gayet normal bir durum.

knk aynısı banada oldu müşteri hizmetini aradım hızlı teslimat için ilgileneceklerini söyledir ertesi gün geldi telaşlanma
Baya hızlı teslimatmış. 1 Hafta sonra sen arayınca getiriyorlarsa kargoyu telaşlanacak bir şey var benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı