PcKolik ilgisizliği

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
23'ünde monitörüm elime ulaştı, arızalı geldi. 24'ünde geri gönderdim ve ayın 29'unda iade/değişim onayı çıktı. 10 gün geçti ne iade geldi, ne kargoya verildi. Nedir bu dandiklik? Geçen hafta aradım 45 dakika çaldı açmadılar, şu an 35 dakikadır aramada ve 1. sıradasınız deyip duruyor. Rezalet destek diyebilirim. Instagram'dan yazdım başka nasıl ulaşabilirim? Mail'de attım ama bayramı bahane edecekler. Açsalar derdimi anlatsam en azından sinirlenmeyeceğim.

Muhtemelen bayram öncesi olduğu için telefonları açmıyorlardır. Ancak bu kadar bekletmelerine gerek yoktu bence de. Şikayetvar'ı önemsiyorlar genelde.

Muhtemelen bayram öncesi olduğu için telefonları açmıyorlardır. Ancak bu kadar bekletmelerine gerek yoktu bence de. Şikayetvar'ı önemsiyorlar genelde.

Teşekkürler, şikayet edeceğim bayramdan sonra yine arayacağım açmazlarsa ilk işim THH'ye başvurmak.

Aslında çok hızlılar ben belki 5 defa aramışımdır Max 5 dk'ya açıyorlar ama genelde 2-3 dk sürdü. Instagram üzerinden de çok hızlı cevap veriyorlar.

Hakem heyetine gerek olduğunu düşünmüyorum çünkü hala yasal süre içindeler. Hizmetleri kötü diyebiliriz sadece.

Sorun süre değil, açmamaları geçen hafta aradım yine açmadılar. Mail attım umarım bakarlar.

Aslında çok hızlılar ben belki 5 defa aramışımdır Max 5 Dk'ya açıyorlar ama genelde 2-3 dk sürdü. Instagram üzerinden de çok hızlı cevap veriyorlar.

Instagram'dan yazdım bak alım hocam, cevabı atarım.

Ben de cumartesi günü bilgisayar sipariş ettim, çarşamba günü geldi fakat sipariş öncesi ve sonrasında defalarca aradım fakat hiç açmadılar.

Geri
Yukarı