Elektronik Netac NV7000 2 TB SSD 3.958 TL

Hakkında bilgi yok, garanti yok, yazılım yok. Neden alınsın ki?
Aliexpress'ten teknolojik ürün alınmaz diyen birisi bence Aliexpress'te te tek bir satıcı olduğunu sanıyordur.

Aliexpress'ten teknolojik ürün alınmaz diyen birisi bence Aliexpress'te te tek bir satıcı olduğunu sanıyordur.
Garanti yok diyorsunuz. Aliexpress'ten zamanında aldığım cep televizyonunun anteni içine gömülü gelmişti fotoğrafını attım ve satıcı para iadesi yaptı. Ayrıca ürünü geri göndermemi istemedi. O paraya kendime orijinal Samsung şarj aleti almıştım.

Garanti yok diyorsunuz. Aliexpress'ten zamanında aldığım cep televizyonunun anteni içine gömülü gelmişti fotoğrafını attım ve satıcı para iadesi yaptı. Ayrıca ürünü geri göndermemi istemedi. O paraya kendime orijinal Samsung şarj aleti almıştım.
Ee? Yine alınmaz. Ayrıca çoğu zaman garanti ve destek olmadığı gerçeğini değiştirmiyor ve hiç kusura bakma ama sahip olduğun SSD çöp.

Ee? Yine alınmaz. Ayrıca çoğu zaman garanti ve destek olmadığı gerçeğini değiştirmiyor ve hiç kusura bakma ama sahip olduğun SSD çöp.
WD Blue 500GB HDD, WD Blue 500GB NVMe SSD, Sandisk Plus 480GB SSD, Netac 128GB SSD.
Sistemimdeki tüm depolamalar bunlar.
Günlük kullanıcı için hepsi aynı. Yüksek boyutta dosya aktarımı yapmıyoruz sürekli. Yapanda seninle gelip burada konuşmaz zaten ihtiyaç duymaz. Direkt iyisini alır geçer.

WD Blue 500GB HDD, WD Blue 500GB NVMe SSD, Sandisk Plus 480GB SSD, Netac 128GB SSD.
Sistemimdeki tüm depolamalar bunlar.
Günlük kullanıcı için hepsi aynı. Yüksek boyutta dosya aktarımı yapmıyoruz sürekli. Yapan da seninle gelip burada konuşmaz zaten ihtiyaç duymaz. Direkt iyisini alır geçer.
Bilader durduk yere okuma yazma hızı USB bellek hızına düşünce ve verilerini kaybedince anlarsın. Günlük kullanıcı için de bal gibi fark ediyor. Bilmediğin konular hakkında yeterince araştırma yapmadan konuşma. Sandisk olan da kronik sorunlu ve dandik bir model.

Bilader durduk yere okuma yazma hızı USB bellek hızına düşünce ve verilerini kaybedince anlarsın. Günlük kullanıcı için de bal gibi fark ediyor. Bilmediğin konular hakkında yeterince araştırma yapmadan konuşma. Sandisk olan da kronik sorunlu ve dandik bir model.
Benim bu saydıklarıma verdiğim toplam para belki 700 TL değil. Siz ister yağlı ister yağsız tercih edin artık beni ilgilendirmez :) . Daha verecek cevabım yok. En iyi araştırma kullanıcı deneyimidir bunuda aklının bir köşesine yaz.

Benim bu saydıklarıma verdiğim toplam para belki 700 TL değil. Siz ister yağlı ister yağsız tercih edin artık beni ilgilendirmez :) . Daha verecek cevabım yok. En iyi araştırma kullanıcı deneyimidir bunuda aklının bir köşesine yaz.
Kişisel deneyime göre bileşen alınmaz, bin kere söyledik. Çok düzgün bir parça sende sorun çıkartabilir veya dandik bir ürün sende düzgün çalışabilir, bu örnekte de göründüğü gibi. Git dandik SSD'leri al, bizi ilgilendirmez ama sende iyi çalışıyor diye millete öneremezsin.

Cevap veremeyeceğim için değil bunu dediğim için susuyorum iyi günler.
He aynen, Dandik SM2258XT ve SM2259XT kontrolcülerinle sana başarılar. Sandisk olan SSD'nde de 3D NAND bile desteklemeyen SM2256S var.
1704999246306.png

1704999254081.png

Tüh, çok dandik demişler ama benim SM'lerim patlamadı. 🤣
Bir de QLC NAND gelme ihtimali de var ama ne olacak ki? En fazla 3 ay içinde SSD'm ölür. Vah vah, napsak ki? 700 TL'ye yurt içinden daha iyi bir SSD mi alsaydık keşke? Garantili, yazılımlı falan.
InnoGrit 5236'lı NV7000'üm bir anda kapandı ve bütün verilerim gitti. Ne yapacağım şimdi? 😭

Dosya Ekleri

• 1704999219412.png
    1704999219412.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı