[Sahte] 1 TB Taşınabilir SSD 360, 2 TB Taşınabilir SSD 420 TL

Donanımhaber'i takip etmiyorum. Paylaşmak istersen okurum ama.
Boş kutu geliyor işte. :D
Hocam şu videolar her şeyi anlatıyor, DH'de bulunan haberin başlığı da dolandırıcılık diye değişmiş. Aşağıda linkleri bıraktım hocam.

Linkler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam DH'de birinin kargosu gelmiş, bakın aşağıda ilgili mesajın olduğu sayfa ve o mesajın ekran görüntülerini yükledim. İçinde USB bellek yok ama NAND da yok ne yazık ki.

Link: 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **ASRIN DOLANDIRICILIĞI** » Sayfa 10 - 17

Mesajın ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 1046348

Eki Görüntüle 1046349

Eki Görüntüle 1046350

Eki Görüntüle 1046351

Eki Görüntüle 1046352
Söyledim söyledim dinletemedim insanlara. :D

Boş kutu geliyor işte. :D

Söyledim söyledim dinletemedim insanlara. :D
Yok kardeşim boş kutu demeyelim flash bellek geliyor, muhtemelen 8-16 GB. 😀

Ayrıca bu konu da var arkadaş aldı iade etti.

Çok garip bir durum oldu. Bu sabah 4 tanesi elime ulaştı. Gerekli kontrolleri yaptım ve sahte olduklarını belirledim. Ardından hepsi için iade talepleri oluşturdum. Biraz önce gelen mailde ise bana para iademin yapıldığını ve ürünlerin bende kalacağını söylediler. Ve evet, gerçekten para iadesi gerçekleşmiş ve 4'üde elimde kaldı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210531_152931.jpg
    Screenshot_20210531_152931.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 116
O kadar ucuz bir şey ki iadeye bile gerek yok diyorlar. 😀 4 tane USB belleğiniz oldu. Kaç GB acaba gerçekte 1TB gözüküyor ama o gösterilen doğru değil muhtemelen.

USB niyetine alınır mı? 😋

@Yiğit KAMURAY hocam, sizin iade ne alemde?

İçerisindeki USB'leri söküp ucuz bir fiyata satmayı düşünüyorum. Eğer lazım olursa görüşebiliriz.

O kadar ucuz bir şey ki iadeye bile gerek yok diyorlar. 😀 4 tane USB belleğiniz oldu. Kaç GB acaba gerçekte 1TB gözüküyor ama o gösterilen doğru değil muhtemelen.
İçerisin 800 GB'a kadar doldurabildim. Tam 1 TB dolmasa da o civarlara çıkabiliyor.

Satıcı Amazon olmasa uğraş dur. Ürünü hadi gönderdin diyelim paranın üstüne yatabildikleri kadar yatarlardı. Sonra diyorlar "Biz para kazanamıyoruz."
Kazanamazsın tabii. Müşteri memnuniyetini hiçe sayarsan ne olacağını sanıyorsun? :D

Geri
Yukarı