Netac S535s okuma yazma hızı 411 MB/s

480GB modelini kullanıyorum. TRIM ne demek? İlk defa duydum.

Burada detaylı anlatılıyor. Açılması gereken bir özellik. Okuma-yazma değerlerine katkısı olabiliyor.

CrystalDiskInfo sonuçlarını paylaşırsanız diskin sağlığına da bakabiliriz. Bir de ATTO ile test ederseniz belki orada vaat edilen değerleri verir.

Burada detaylı anlatılıyor. Açılması gereken bir özellik. Okuma-yazma değerlerine katkısı olabiliyor.

CrystalDiskInfo sonuçlarını paylaşırsanız diskin sağlığına da bakabiliriz. Bir de atto ile test ederseniz belki orada vaat edilen değerleri verir.

Disk sağlığı 92 gösteriyor. Smart verilerinde bir sorun yok. Çok fazla okuma ve yazma yapıyorum. Benim için dert değil bunlar gelip geçici. Artık eskimeye başladığı zaman yenisi alınır.

Disk sağlığı 92 gösteriyor. Smart verilerinde bir sorun yok. Çok fazla okuma ve yazma yapıyorum. Benim için dert değil bunlar gelip geçici. Artık eskimeye başladığı zaman yenisi alınır.

Smart verilerinde sorun göremediyseniz bir sıkıntı yok. TRIM açıp ATTO ile test edin. Düzelir belki o zaman.

CrystalDiskInfo sonuçlarını paylaşırsanız diskin sağlığına da bakabiliriz. Bir de atto ile test ederseniz belki orada vaat edilen değerleri verir.

Atto'yu indirdim. Ayarlar nasıl olmalı? Trim'i nasıl açarım?
AZA.PNG

Geri
Yukarı