Rehber NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

Çok teşekkür ederim. Arada DNS problemi alıyordum. Dedim belki bu sorunu çözer. Bir denedim ki YouTube gibi video izleme siteleri aşırı hızlı bir biçimde açılmaya başladı. Çok sağ ol. Bir sorum var;
Acaba bu programı 3 ayda bir kullansak yararlı mı, zararlı mı olur? Google DNS kullanmak yararlı mı, zararlı mı?

Evet az da olsa artış sağladı teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
dostum açıkçası bende yaptım ancak senin dediğinden bişey anlamdım detaylı bilgi verirmisin ?

dostum açıkçası bende yaptım ancak senin dediğinden bişey anlamdım detaylı bilgi verirmisin ?
Ben anlamadığım için biraz karışık yazmışım. Anlamadığım şey şuydu, fotoğraftaki tüm tiklediği boşlukları işaretledim ve ''Run All Selected'' bu butona basıp bekliyordum. Halbuki en üstte ''Advanced Repair'' butonu var, ona basmam gerekiyormuş. Olay bu.

Arkadaşlar yardım edin uygulamayı indirdim ama internetimi daha kötü yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar programı kullandıktan sonra hiç bir şekilde internete bağlanamıyorum. İnternet baglantısı görünmüyor. Kablosuz adaptör simgesinde ünlem işareti var ve tıklayınca " Windows halen bu cihaz için sınıf yapılandırmasını ayarlıyor. Kod 56" yazısı alıyorum. adaptörün yazılımını sildim ve tekrar yükledim fakat faydası olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam bana yardımcı olur musun? Wifi den İnternete bağlanamıyorum hiçbir şekilde...

Son düzenleme:

Bu sorun ile karşılaşıyorum, nasıl çözebilirim?

Nereden indirebilirim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…