Netflix "cihazınız bu hesap için Netflix hanesine dahil değil" hatası

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam babam Kıbrıs'ta ve Netflix'e girmeye çalışıyor. Ancak ekteki hatayı alıyor. Sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20240310_223027.jpg
    IMG_20240310_223027.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 80
Aynı Wi-Fi ağında olmadığınız için hata alıyor. Netflix'in şifre paylaşımını engellemek için aldığı bir önlem.

Aynı Wi-Fi ağında olmadığınız için hata alıyor. Netflix'in şifre paylaşımını engellemek için aldığı bir önlem.

Var mı çözümü hocam. Saçmalıktan başka bir şey değil şifre paylaşımı değil ki bu kendi ailemiz içinde cihazları bile açamıyoruz. Bunun için mi özel paketi aldık.

3 yıldır da kullanıyoruz ilk defa karşılaştım yeni mi geldi?

Var mı çözümü hocam. Saçmalıktan başka bir şey değil şifre paylaşımı değil ki bu kendi ailemiz içinde cihazları bile açamıyoruz. Bunun için mi özel paketi aldık.

Ya orada yazan gibi geçici süreliğine kullanmak için kod alabilir ya da haneyi kendi Wi-Fi ağı üstüne alabilir, bu durumda siz izleyemezsiniz. Özellik yeni geldi.

Netflix'in aynı hane dışından ortak izlenmelerin önüne geçmek adına almış olduğu önlem.

Geçici olarak izle (seyahat izni) diyip sms yada eposta ile kod gönderip karşı taraf o kodu girerse 14 gün boyunca izlenebilir.

evet yeni geldi. Aynı şehirde, adreste, wifi adresinde olmanız gerekiyor. Babanız kıbrıstayken kendi hesabını alması lazım.

Ben tüm oturumlardan çıkış yapıp tekrar girerek çözdüm. 2 farklı adreste toplam 7 cihazda hesabım açık.

Geri
Yukarı